اگر مذاکرات به نتیجه نرسد پیگیر خرید تیم لیگ دویی می شویم

علی فاریابی دوست گفت: تا چند روز دیگر صبر می کنیم اما اگر شرایط مهیا نباشد تیمی از لیگ دو را به بابل می آوریم
علی فاریابی دوست: قاسم حسن زاده عادت ندارد سراغ مال فروخته برود
علی فاریابی دوست مشاور سرمایه گذاران بابلی در گفت و گو با خبرنگار مازندلیگ سوالاتی که در مورد خونه به خونه بابل مطرح می شود پاسخ داد.
وی در خصوص خرید سهمیه توسط دو سرمایه گذار بابلی عنوان کرد: آقایان منیری و جعفرنژاد از خیّرین و عاشقان فوتبال بابل هستند و آماده خرید امتیاز می باشند.
وی در ادامه افزود: بنده اعتقاد ندارم که خونه به خونه باید برگردد! منظور از اعتقاد نداشتن به حساب لج و لج بازی نیست و منظوری هم ندارم. بالاخره به آقای حسن زاده باید احترام گذاشت چرا که وی تیم را واگذار کرده است ایشان هم تیم را فروخته است و در صورت لغو به اعتبار و عزت ایشان لطمه وارد می شود و ایشان هم آدمی می باشد که وقتی مالی را فروخته باشد دیگر به سراغ مال فروخته شده نمی رود چرا که چند روز به دنبال اسپانسر بود اما کسی جلو نیامد حالا که سهمیه فروخته شده است صورت خوشی ندارد که تیم مجدداً بر گردد. اما در آن قرارداد بندی قید شده است که می توان سهمیه را بار دیگر به بابل آورد. 
وی تصریح کرد: وظیفه تنظیم قرارداد بر عهده بنده بود و متاسفانه جوسازی هایی بر علیه بنده انجام شد که جای بسی تعجب دارد.
فاریابی دوست در ادامه افزود: امروز هم طی تماسی که با آقای ولی زاده فرماندار محترم بابل داشتم، اعلام نمود که در استانداری می باشد و قرار است که آقای حسین زادگان استان با استاندار خراسان شمالی تماسی برقرار کند.
رئیس سابق هیات فوتبال بابل ادامه داد: نمی دانم چه بگویم اما متاسفانه این وقت است که دارد به هدر می رود و بازیکنان لیگ یکی در حال جابجایی هستند که این به ضرر فوتبال بابل می باشد. ناگفته نماند ما در این چند روز بیکار ننشستیم و پیگیر خرید امیتاز تیم های دیگر بودیم که متاسفانه به سرانجام نرسید.
وی عنوان کرد: تا چند روز دیگر صبر می کنیم اما اگر شرایط مهیا نباشد تیمی از لیگ دو را به بابل میاوریم و در لیگ دو استارت تیم داری را می زنیم
فاریابی دوست خاطر نشان کرد: در پایان امیدوارم که همه این اتفاقات به خیر و خوشی به اتمام برسد و فوتبال بابل درگیرحواشی این چنینی نشود.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0