بازیکن جنجالی فوتبال ایران پس از گذراندن دوران محرومیت خود بار دیگر در این فصل به میادین بازخواهد گشت.
گلستانی: حسن زاده در بابل تنها است/وضعیت خونه به خونه مشخص نشود مجبورم به تیم دیگری بروم/نزدیک نقل و انتقالات محرومم می کردند تا قرارداد نبندم
به گزارش مازندلیگ، عرفان گلستانی بازیکن سابق تیم راه آهن که با انتشار یک فایل صوتی حسابی در فوتبال ایران خبرساز شده بود این روز ها زمزمه حضورش در خونه به خونه بابل به گوش می رسد.
گلستانی درخصوص آخرین وضعیتش به خبرنگار مازندلیگ گفت: با آقای قاسم حسن زاده صحبت هایی را انجام داده ام خودم هم دوست دارم در بابل بازی کنم اما کم لطفی مسئولین مازندران نسبت به خونه به خونه موجب دلسردی ایشان شده و ممکن است امتیاز این تیم به فروش برود.
گلستانی ادامه داد: حسن زاده در بابل تنها است و هیچ کس هم حتی از او خبری نمی گیرد چه برسد به کمک ! در بسیاری از شهر ها باشگاه ها در حسرت داشتن یک سرمایه گزار بومی همچون حسن زاده هستند اما در این استان قدر او را نمی دانند مگر یک تلفن زدن چقدر وقت می گیرد که مسئولین آن را هم دریغ کرده اند ؟
وی افزود: می خواهم پاسخ تمامی تهمت ها را با بازگشت قدرتمند به فوتبال بدهم. از بابل پیام های دلگرم کننده زیادی در دوران محرومیت دریافت کرده ام و دوست دارم این لطف مردم را در تیم خونه به خونه جبران کنم. امروز یک سری از رسانه ها گفتند خونه به خونه به فروش رفت و یک سری از مسئولین مازندرانی تکذیب کردند. سردرگم هستم و هنوز نمی دانم برای فصل بعد در بابل هستم و یا نه ! اگر این شرایط ادامه پیدا کند ناچارم به پیشنهادات دیگر فکر کنم.
گلستانی در پایان گفت: فصل قبل هم در نیم فصل دوم تقریبا با خونه به خونه تمام کرده بودم که به دلیل مضحک فعالیت در فضای مجازی یک ماه محروم شدم در حالی که هم صفحه من شخصی بود و هم مطالب آن خانوادگی و نا مربوط به کسی نداشت. یک ماه محروم شدم تا فصل نقل و انتقالات تمام شود و بدون تیم بمانم. این نامهربانی ها مرا قوی تر کرده و مطمئنم بازگشت خوبی خواهم داشت.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:1

نظر در صف:0