امیرحسین پیروانی، مربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز اعتقاد دارد که تساوی نتیجه‌ای عادلانه برای تقابل این تیم با پدیده خراسان بوده است.
امیرحسین پیروانی: تساوی عادلانه‌ترین نتیجه برای بازی پدیده - تراکتورسازی بود/ تابع تصمیمات مسئولان باشگاه هستیم

امیرحسین پیروانی پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال تراکتورسازی مقابل پدیده خراسان اظهار داشت: با توجه به اینکه هفت هفته از لیگ برتر گذشته است، تیم‌ها شناخت خوبی از هم دارند. ما هم از این قاعده مستثنی نبودیم و از تیم پدیده و بازیکنان و کادر فنی خوب این تیم شناخت داشتیم و حریف هم از ما شناخت داشت. به همین دلیل بازی سختی را پشت سر گذاشتیم.

وی ادامه داد: پدیده تیم خوبی است و در کمترین زمان ممکن، توپ را به دروازه حریف می‌رساند. تلاش کردیم در یک سوم میانی زمین، ارتباط بین خطوط دفاعی و حمله این تیم را کنترل کنیم که در این امر موفق بودیم. هر دو تیم بازی بسته‌ای ارائه کردند، اما چون هر تیم زمانی که توپ را از دست می‌داد،‌ در یک‌سوم دفاعی خود مستقر می‌شد، موقعیت‌های زیادی به وجود نیامد.

مربی تیم فوتبال تراکتورسازی با اشاره به فرصت‌های گلزنی این تیم گفت: اگر در اواخر مسابقه کمی خوش‌شانس‌تر و بادقت‌تر بودیم،‌ می‌توانستیم به گل برتری دست یابیم. تلاش کردیم نیمه اول را کنترل کنیم و در نیمه دوم، همان کاری را انجام دهیم که پدیده در بازی‌های قبل انجام می‌داد. فکر می‌کنم نتیجه تساوی، عادلانه‌ترین نتیجه بود.

پیروانی در این باره که کادر فنی تراکتورسازی با وجود عملکرد نه چندان خوب اشکان دژاگه و مسعود شجاعی، این دو بازیکن را تعویض نکرد و ترسو بود، تصریح کرد: به نظر شما احترام می‌گذارم، اما آن را قبول ندارم. شما در تمرینات تیم ما حاضر نبودید و شرح وظایف بازیکنان را نمی‌دانید. کادر فنی به این جمع‌بندی رسید که این دو بازیکن عملکرد لازم را داشته‌اند. شجاعی هر لحظه می‌تواند با پاس‌های طلایی خود، برای مهاجمان ما موقعیت‌ بسازد که در این مسابقه پاس‌های خوبی هم داد. با این حال کادر فنی از عملکرد کل تیم راضی بود.

وی در مورد انتخاب سرمربی جدید تیم تراکتورسازی  و اینکه احتمال دارد مربیان فعلی به کار خود در جمع سرخپوشان ادامه دهند، خاطرنشان کرد: برای من و نیز همه مربیان، یکسری وظایف از جمله وظایفی خاص در زمان تمرین و مسابقه تعریف شده است. برخی کارها هم در حیطه وظایف ما نیست و مالکیت و مدیران باشگاه باید در این خصوص به جمع‌بندی برسند. ما در کاری که در حیطه وظایف‌مان نیست، دخالت نمی‌کنیم. اگر آنها تصمیم بگیرند به همین شکل ادامه دهیم، در خدمت‌شان هستیم و تابع تصمیمات دیگر آنها نیز خواهیم بود.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0