بازی خشن ذوب‌آهن مقابل استقلال، صدمات زیادی به آبی‌ها وارد کرد.
چه کسی امید را مصدوم کرد؛ این گروه خشن

به گزارش مازندلیگ، دو مصدوم در یک دیدار از لیگ قهرمانان آسیا در تقابل دو تیم هموطن. خشونت، درگیری و حاشیه بخشی از بازی استقلال و ذوب‌آهن را تشکیل می‌داد و حضور هر دو تیم از ایران در زمین بازی کمی این میزان از اتفاقات بازی را عجیب کرده بود. در نهایت هم دو مصدوم روی دست استقلالی‌ها ماند تا هم نتیجه را در اصفهان باقی بگذارند و هم دو بازیکن‌شان را فعلا از دست بدهند. البته غیبت شجاعیان به بازی برگشت محدود نمی‌شود و احتمالا به هفته‌های ابتدایی فصل جدید هم کشیده خواهد شد. امید ابراهیمی اما بازیکنی است که احتمال دارد به بازی برگشت نرسد و غیبت او می‌تواند بزرگترین دغدغه شفر در آن دیدار حیاتی باشد. اما کدام بازیکن امید ابراهیمی را مصدوم کرد؟

ابراهیمی و بوحمدان دو بازیکنی بودند که از ابتدای بازی یا بهتر بگوییم از بازی قبلی دو تیم در دور برگشت با هم درگیر بودند. در بازی برگشت دو تیم در لیگ برتر، این دو بازیکن درگیری‌های زیادی داشتند که در یک صحنه به درگیری لفظی کشیده شد و بوحمدان در توضیح آن صحنه گفت که امید از من خواست آرام‌تر بازی کنم. خواسته‌ای که نه‌تنها در آن بازی برآورده نشد بلکه ادامه آن به آسیا هم رسید. البته بوحمدان بازیکنی نبود که امید ابراهیمی را مصدوم کرد و این کار را کی‌روش استنلی انجام داد.

سه بازیکن ذوب‌آهن یعنی کی‌روش، بوحمدان و فخرالدینی در بازی مقابل استقلال بسیار خشن بازی کردند. عکس زیر خطاهای این سه بازیکن را نشان می‌دهد که بخش بیشتری از آنها در زمین استقلال انجام شده است.

 در نهایت خطاهای کی‌روش به مصدومیت امید ابراهیمی منجر شد، درگیری‌های فخرالدینی و شجاعیان به یک اتفاق تلخ برای بازیکن استقلال منجر شد و خطاهای بوحمدان هم دو درگیری شدید را در طول بازی به وجود آورد. در غیرعمد بودن حرکات بازیکنان ذوب‌آهن شکی نیست اما به نظر می‌رسد که خطا کردن یکی از راه‌های ذوبی‌ها برای متوقف کردن بازیکنان استقلال و یا عبورکردن از آنها بوده است. روشی که در نهایت نتیجه خوبی برای شاگردان شفر به دنبال نداشت و آنها تاوان سنگینی بابت آن پرداخت کردند.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0