چه برنامه‌ای بدهم وقتی روز قبل از بازی در سکوها به من فحش می‌دهند!

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: چه برنامه‌ای بدهم وقتی روز قبل از بازی در سکوها به من فحش می‌دهند، تا دو سه هفته پیش سلطان و مارادونا بودیم حالا شیره‌ای شده‌ایم.
پاشازاده: تا دو سه هفته پیش سلطان و مارادونا بودیم حالا شیره‌ای شده‌ایم/بچه نیستم با یک فحش و هیاهو جا بخورم

به گزارش مازندلیگ، مهدی پاشازاده پس از پیروزی ۲ بر یک مقابل راه‌آهن در نشست خبری اظهار داشت: داوران خسته‌مان کرده‌اند هم هفته گذشته و هم در این هفته، اشتباهات داوری به ضرر ما است نمی‌دانم اگر مشکل من هستم یا هواداران نساجی آن را بیان کنند. بارها در نشست خبری صحبتی از داوری نکردم و گفتم آنها هم انسان هستند. اما نمی‌دانم چرا اشتباهات این انسان‌ها نوک پیکانش به سمت ما شده است. هفته پیش هم همین وضعیت بود. در بازی با راه‌آهن هم امروز مشاهده کردیم پنالتی مسلم‌تر از امروز در بازی گذشته هم برای ما نگرفتند.

وی افزود: متأسفانه در این مدت همیشه یک حریف داشتیم در کنار آن هم حریف دیگری مقابل ما اضافه شده و این کار ما را سخت کرده است.

پاشازاده در مورد برنامه‌هایش برای نیم‌فصل دوم گفت: برنامه زیاد داریم اما به شرطی که یکسری اجازه بدهند. چه برنامه‌ای بدهم وقتی روز قبل از بازی در تمرین روی سکوها می‌آیند و فحش می‌دهند و دری وری می‌گویند، چه بگویم.مشکل اصلی تیم ما استرس است. مسائل را فنی نکنید مهاجم ما در نیم‌متری دروازه نتوانست گل بزند بروید در اینستاگرامش ببینید که چقدر از قائمشهر و اینجا در موردش دری وری نوشته‌اند. چقدر این مهاجم را تحت فشار قرار می‌دهند که او در زمین دیوانه شود. من برنامه‌هایم را به طور کامل به باشگاه داده به‌روز و به ساعت نام ۱۵ بازیکن هم برای جذب به باشگاه ارائه کردم البته یکسری از آنها قرارداد دارند. اما با این وضعیت کدام بازیکن می‌خواهد در این شهر فوتبال بازی کند؟ خیلی از بازیکنان در ابتدای فصل گفتند ممکن است در این شهر به مشکل بخوریم و به نساجی نیامدند. 

وی افزود: نیم‌فصل بدون بهانه آوردن کار کردم، بازیکن داشتم یا نداشتم گفتم باید بجنگیم اما اکنون مسائلی پیش آمده که دیگر فنی نیست. این مسائل روحی روانی است از من نپرسیدید من جا نمی‌زنم. با افرادی هم که این کارها را کرده‌اند کار دارم. ولشان نمی‌کنم. من بچه نیستم با یک فحش و یک های و هوی جا بخورم. مالکان باشگاه در حال هزینه کردن هستند. ۲۴ سال! فقط در مورد این مسئله فکر کنید. خیلی‌ها دوست داشتند امروز اتفاق دیگری بیفتد و خوشحال بودند. اما کار آن است که خدا درست کند. سلطان محمود خر کیست. حتماً این مطلب را شنیده‌اید کار را خدا درست می‌کند، بحث فنی نبود. توپ‌هایمان گل نشد. اگر قرار است صعود کنیم باید تمام شهر باهم باشد. چرا بیرون از خانه خوب بازی می‌کنیم مقابل تیمی که ذوب‌آهن را برده یک خطر روی دروازه ما ایجاد نمی‌شود. اما در خانه به مشکل می‌خوریم. هواداران به بازیکنان استرس می‌دهند.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران تصریح کرد: یکسری افراد منافع‌شان ایجاد می‌کند. فلان سایت که قرار بود به ما بازیکن بدهد من هم مثل فردوسی ممکن است در جذب بازیکن اشتباه کنم آدم هستم، شوچنکو در چلسی بهترین بازیکن دنیا بود، نشد. تورس هم نشد من با منطق فوتبال پاسخ همه را می‌دهم نوکر همه هم هستم. بعد از باخت هم به همه رسانه‌ها احترام می‌گذاشتم و جواب می‌دادم اما اینگونه نمی‌شود کار سخت است همه جا این مسائل هست اما اینجا دیگر خیلی زیاد شده است. در بردها تشویق ایسلندی می‌کنند و در باخت‌ها فقط من هستم و جواب همه را می‌دهم باخت مال من است. وقتی تیم دو سه گل می‌زنند می‌آیند و عکس سلفی هم می‌گیرند در جشن همه هستند.

وی افزود: فرهنگ‌های مختلف را دوست دارم به همین خاطر زبان خارجی یاد گرفتم چرا کشورهای شمال اروپا سردتر است، چرا روابط خوبی ندارند، چرا اسپانیایی‌ها مثل خودمان هستند. مثل آب و هوا بالا و پایین نشویم. به هواداران‌مان احترام می‌گذاریم به هواداران واقعی‌مان اما مردم عام نشوید که یکی هی بگویید همه پشت‌سرش آن را تکرار کنند می‌دانم یکسری از هواداران ما زحمت‌کش و با وجدان هستند اما مثل آب و هوا تغییر نکنیم مدام پایین و بالا نشویم. تا دو سه هفته پیش همه سلطان و مارادونا بودیم بعد شیره‌ای شدیم. باید درست کار کنیم. اگر تیم ملی اسپانیا را هم به اینجا بیاورند و به آن استرس بدهیم قادر به بازی نیستند نمی‌شود با هم باشیم و یا رودردروی هم باشیم برای موفقیت باید کنار هم باشیم دست به دست هم بدهیم همه ما هم اشتباه کرده‌ایم و می‌کنیم اما یک ذره وجدان داشته باشیم.

پاشازاده تصریح کرد: وجدانی که بازیکن ما را دیوانه کرد آنقدر که درباره او بد و بیراه نوشتیم چرا فرهنگمان را تغییر بدهیم.کجای کاریم تا کجا می‌خواهیم برویم من برنامه‌ام را نوشته‌ام و داده‌ام خدا را شکر محکم‌تر از قبل کارمان را انجام می‌دهم. من با بدبختی به اینجا رسیده‌ام. هیچ وقت هیچ چیز را راحت به دست نیاورده‌ام و اینجا را هم به دست می‌آورم. برای آن چند نفر هم خدا هست. 

وی در مورد اینکه برخی تماشاگران معتقدند برخی از بازیکنان کم کاری می‌کنند، اظهار داشت: ما حساب همه را داریم تماشاگران واقعی که می‌آیند تیم را تشویق می‌کنند را دستشان می‌بوسم. کم گذاشتن در فوتبال نیست. بایرنمونیخ کم گذاشت؟ بارسلونا کم می‌گذارد؟ مقابل ماشین‌سازی از دقیقه ۶۵، 10 نفره شدم سه موقعیت گل داشتیم این کم گذاشتن نیست. کم گذاشتن زمانی است که ۴ گل می‌خوریم و ۶ گل هم به تیرک دروازه بخورد ما بازی‌ را یک بر صفر باختیم به خاطر استرس و اشتباه فردی بوده است. بازیکنان خوب‌مان مثل مجتبی ممشلی، اتفاقی که برای محبوب مجاب افتاد برای رونالدو هم می‌تواند بیفتد پس نگویید کم گذاشتند همه چیز مشخص است. 

پاشازاده گفت: مشخص است که هواداران از باخت ناراحت باشند اما از باخت منطقی مشکل ما در فوتبال ایران این است میکروفن مقابل همه کس می‌رود بدون آنکه بدانیم چقدر معلومات از فوتبال دارد. در فوتبال ما باید تلاش کنیم و رنج بکشیم تا هواداران لذت ببرند اگر نشد فحش می‌دهند اگر شد هم به‌به‌ و چهچه می‌کنند آیا این منطق است؟ در همه لیگ‌های ما از لیگ برتر تا لیگ دو و سه فقط برای تیم اول به‌به‌ و چهچه می‌کنند در سایر تیم‌ها هواداران ناراضی هستند این مسائل تعریف شده نیست این را باید فرهنگ‌سازی کرد ناراحتی سوت بزن آیا شما اگر کار اشتباهی کنی همکارانت به شما فحش میدهند آیا میتوانی در این شرایط کار کنی، بله، این ذات فوتبال است به بازیکنان هم می‌گویم باید در زمین کر باشی اگر نمی‌توانی کر باشی باید شغل‌تان را عوض کنید. ولی انتظار، خواسته‌ها و مسائلی و خیلی از حرف‌ها را نزدم زمانی آنها را می‌گویم اما وقتی تیم را به لیگ برتر آوردم امروز را فراموش نکنید آن روز حرف‌هایم را می‌زنم. به موقعش، ولی مشکلات هست. نباید فرار کنیم همه دست به دست هم بدهید در آن صورت موفق می‌شویم. نیم‌فصل دیگر باقی مانده و بازی‌های زیادی هست. تیم‌های من همیشه در نیم‌فصل دوم بهتر بوده باید جا بیفتد.
نظر تایید شده:26

نظر تایید نشده:4

نظر در صف:0