مازندلیگ - رئیس فدراسیون والیبال گفت: موضوع پرداخت پاداش به تیم ملی جوانان ایران فراموش نشده است.

به گزارش مازندلیگ، محمدرضا داورزنی درمورد پرداخت پاداش به تیم ملی والیبال جوانان ایران پس از کسب عنوان قهرمانی جهان، اظهار داشت: هفته گذشته تحلیل‌های غلطی از موضوع پرداخت پاداش به جوانان مطرح شد و برخی مدعی شدند که وعده‌های فدراسیون محقق نشده است. باید به این موضوعات منطقی نگاه کرد. ملت بزرگوار ما در چند ماه گذشته درگیر ویروس کرونا بوده و وضعیت عمومی کشور تغییراتی داشته است. بعد از قهرمانی تیم ملی جوانان در مسابقات جهانی به دنبال این بودیم که پاداش ویژه‌ای به این تیم اهدا کنیم. 

وی ادامه داد: نخستین بار بود که تیم ملی جوانان ایران روی سکوی اول جهان می‌ایستاد. در گذشته هم وزارت ورزش نگاه خاصی به اولین‌ها داشت. در همان مقطع مکاتباتی با شرکت خصوصی‌سازی انجام شد، اما تغییراتی صورت گرفت تا این مکاتبات با مشکل روبرو شد، چون خودروسازان نتوانستند به تعهدات خود عمل کنند.

داورزنی عنوان کرد: در ادامه مذاکراتی را با وزیر ورزش انجام دادیم و قرار شد زمانی که از قهرمانان تجلیل شد، تشکر ویژه‌ای از تیم جوانان ایران شود. صحبت‌هایی را با وزارتخانه انجام دادیم. آنها اقدام کردند تا پاداش قهرمانان سال 97 را بدهند و در سال 98 هم پس از آن برگزار می‌شود. پاداش به جوانان فراموش نشده است. وعده‌ها محقق می‌شود و جای نگرانی نیست. موضوع پاداش جوانان نه فراموش شده و نه فراموش می‌شود، بلکه در زمان مقرر پرداخت خواهد شد.مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد