مازندلیگ - الهام شیرزاد عضو رسمی تشکیلات تازه تاسیس توسعه پدل پاسفیک شد.

 

به گزارش مازندلیگ وبه نقل از سایت فدراسیون اسکواش، تشکیلات توسعه پدل تحت عنوان پاسفیک با هماهنگی فدراسیون بین المللی پدل و با مسوولیت کوجی ناکاتسوکا که مسولیت پدل کشور ژاپن را عهده دار است آغاز بکار کرد. این تشکیلات ماموریت توسعه و ترویج و راه اندازی و حمایت فعالیت های ورزش پدل را در منطقه پاسفیک که از کشور هندوستان تا قاره استرالیا را تحت پوشش دارد و دارای دو نایب رییس است که رییس پدل هند و رییس پدل استرالیا هستند و دبیرکلی آن بر عهده رییس پدل کشور تایلند است.

 

با رایزنی فدراسیون اسکواش و هماهنگی انجمن پدل کشورمان و پی گیری مدیر بین الملل فدراسیون اسکواش با رییس فدراسیون بین المللی پدل، ضمن انتقال راهبردی را که در کسب کرسی تشکیلات پدل ایران دنبال می کند درخواست نمود تا یک ایرانی به عضویت این تشکیلات تازه تاسیس درآید که با موافقت فدراسیون بین المللی پدل و ارتباط رییس ژاپنی این تشکیلات خانم الهام شیرزاد نایب رییس قبلی فدراسیون و مشاور عالی فعلی فدراسیون که عضو هیات علمی دانشگاه تهران است معرفی و رسما به عضویت این تشکیلات نوپا درآمد.

 

حضور یک ایرانی در این بخش از قاره آسیا می تواند راه را برای راه اندازی و تاسیس فدراسیون پدل آسیا هموار کرده و اطلاعات ذی قیمتی را از تصمیمات شرق و مرکز قاره و قاره استرالیا در باره آینده پدل و استراتژی و تدوین سیاست های پدل ایران حاصل شود.

 مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد