دبیر فدراسیون والیبال تاکید کرد در تیم ملی چیزی به اسم خداحافظی موقت وجود ندارد.
به گزارش مازندلیگ، محمود افشاردوست در مورد احتمال خداحافظی برخی ملی‌پوشان از تیم ملی اظهار داشت: این خبرها را از طریق رسانه‌ها خوانده‌ام. من فکر می‌کنم برای بعضی ملی‌پوشان خداحافظی از تیم ملی زود باشد. البته باید شرایط تک تک آنها را به صورت دقیق بررسی کرده و سپس اظهارنظر کنیم.

وی ادامه داد: اکثر ملی‌پوشان ایران کمتر از 30 سال سن دارند و به همین دلیل زود است که بخواهیم در مورد خداحافظی آنها اظهار نظر کنیم. شاید بعضی ملی‌پوشان آنقدر مصدوم باشند که نتوانند چند وقتی را به تیم ملی خدمت کنند. بدون شک ما شرایط آنها را بررسی می‌کنیم و سپس تصمیم خواهیم گرفت.

دبیر فدراسیون والیبال عنوان کرد: همه در المپیک دیدیم بازیکنانی مانند تتیوخین، دیوید لی، سرجیو و ... با حدود 40 سال سن برای تیم‌های ملی خود بازی کردند. باز هم تاکید می‌کنم اگر بازیکنی مصدوم باشد سعی می‌کنیم شرایطی برای وی فراهم کنیم تا بعد از پایان دوره مصدومیتش به تیم ملی کشورش خدمت کند.

افشاردوست در مورد احتمال خداحافظی موقت برخی بازیکنان گفت: چیزی به نام خداحافظی موقت وجود ندارد. ممکن است گاهی کادر فنی تصمیم بگیرد با توجه به شرایط که می‌تواند مصدومیت یا موارد دیگر باشد تصمیم بگیرد از بازیکنی استفاده نکند اما اینطور نیست که یک بازیکن خودش تصمیم بگیرد که مدتی در تیم ملی باشد یا نباشد. در مجموع تصمیم اول و آخر را کادر فنی و فدراسیون می‌گیرد.


مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد