مازندلیگ - رئیس کمیسیون ورزشکاران گفت: مشکلی در کمیسیون نداشتیم و اختلافات از بیرون تزریق می‌شد.
 

به گزارش مازندلیگ، هادی ساعی درباره انتخابات پرحاشیه این کمیسیون اظهار داشت: هر انتخابات و رقابتی این موارد را دارد. بحث‌هایی درباره قوانین بود که من گفتم باید اجرا شود. بحث‌ها فنی و کارشناسی بود. دوستان اطلاعی نداشتند. من اشراف زیادی به آیین‌نامه داشتم چون خودم در جریان آن بودم.

 

وی درباره اینکه تنش‌ها زیاد بود، گفت: این از عدم اطلاع دوستان بود. اینگونه نبود که فقط یک نفر بیاید رای بدهد.

 

رئیس کمیسیون ورزشکاران درباره اینکه کیکاووس سعیدی در نشست گفته بود شما بیایید جای من بنشینید، نظرتان در این باره چیست، خاطرنشان کرد: چون آیین‌نامه‌ به تصویب نرسیده بود و قرار بود بدون تاییدیه انتخابات برگزار شود. دوستان در کمیته تلاش کردند تاییدیه را بگیرند و در زمان برگزاری انتخابات گفتند IOC آیین‌نامه را تایید کرده است.

 

ساعی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی براینکه یک ورزشکار ووشو هم دوپینگی شد چرا این موضوع شب قبل از انتخابات مشخص می‌شود و آیا دلیل خاصی دارد، تصریح کرد: بله معلوم است. اینها می‌خواستند انتخابات را به سمت دیگری ببرند. من نمی‌خواهم اسم ببرم. وقتی آیین‌نامه‌ای تاییدیه ندارند و می‌خواهند طبق آن انتخابات را انجام دهند ایراد دارد. من پای این آیین‌نامه را امضا کرده بودم و انتظار داشتم آقای سعیدی از حرف‌های من دفاع کند. او خودش عضو هیات اجرایی است و این آیین‌نامه را امضا کرده بود.

 

عضو هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در پاسخ به این سوال که چرا انتخابات در آن روز برگزار شد، گفت: یک ماه قبل آیین‌نامه در هیات اجرایی تصویب شده و به IOC ارسال شده بود.

 

وی درباره اینکه چرا هیچ جلسه‌ای قبل از انتخابات برگزار نشد، عنوان کرد: اگر کمیته همان اول تاییدیه را می‌گرفت مشکلی نبود. بحث ما کارشناسی بود. من نه بحثی با بهداد سلیمی دارم نه عباسعلی. موضوعی که من مطرح کردم کارشناسی و فنی بود. وقتی کمیته می‌دانست این انتخابات هست باید تاییدیه را می‌گرفت تا مشکلی پیش نیاید. بعد از تاییدیه انتخابات برگزار شد و مشکلی هم وجود نداشت.

 

ساعی درباره اختلافات کمیسیون ورزشکاران که در گذشته هم وجود داشت، اظهار داشت: در گذشته هم مشکلی در کمیسیون نداشتیم. تمام اختلافات بیرون از کمیسیون تزریق می‌شد. اینکه جلسات لغو می‌شد و برخی از اعضا نمی‌آمدند، موضوع تمام شده است. بنا این است همه دست در دست هم بگذاریم و با رفاقت کار را پیش ببریم. ورزشکاران با هم مشکلی ندارند، سیاسیون هستند که ورزشکاران را مقابل هم قرار می‌دهند. ورزشکاران فهماندند که می‌خواهند به ورزش کمک کنند. امیدوارم آنها از کار خود دست بردارند. فشار روی یکی از اعضا زیاد بود و آن شخص هم مصاحبه کرد و گفت ناامید شده است. نمی‌خواهم نبش قبر کنم. باید دست به دست هم بدهیم کار ورزشکاران را جلو ببریم.

 

وی که با رادیو تهران صحبت می‌کرد درباره اینکه به نظر می‌رسید تاییدیه از قبل آمده و در روز انتخابات اعلام شده، گفت: خیر. من در جریان هستم که نیامده بود. دوستان تلاش کردند این تاییدیه را بگیرند که این اتفاق افتاد.

 مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد