رئیس هیئت کشتی مازندران گفت: در کشتی استان با کسی قهر نبودیم که بخواهیم آشتی کنیم اما می‌خواهم بگویم کار به سرعت و با کمترین اتلاف انرژی و با بیشترین میزان بهره‌وری باید پیش برود.
محمدیان: اجازه نمی‌دهیم انرژی کشتی‌گیر در مسیر تمرین به هدر رود/ قهر نبودیم که بخواهیم آشتی کنیم
به گزارش مازندلیگ، عسکری محمدیان در گفت‌وگویی، درباره انتخاب سرمربیان برای رده‌های مختلف سنی استان مازندران اظهار داشت: ما برای 6 رده سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان، زیر 23 سال و بزرگسالان سرمربی انتخاب کردیم که در کنار هر کدام از آنها 4 مربی دیگر قرار می‌گیرد. به این شکل عملا در هر رشته 30 مربی درگیر کشتی خواهند شد. این وضعیت در کشتی فرنگی نیز اتفاق می‌افتد و 60 مربی مجموعاً تمرینات یکسانی را در استان برگزار خواهند کرد. همچنین تعدادی مربی نظارت کننده برای مناطق داریم و هر کدام بر تمرینات مناطق مختلف استان نظارت خواهند داشت.

وی ادامه داد: عملاً 100 مربی را به این شکل درگیر می‌کنیم که همه هم دارای حکم یک ساله از هیئت استان هستند. استان به 4 منطقه اصلی تقسیم شده و کار استعدادیابی را هم حمیدرضا رضازاده انجام می‌دهد. حامد میرعمادیان نیز مدیر تیم‌های کشتی آزاد مازندران خواهد بود. تمرینات به صورت متمرکز در این مناطق برگزار می‌شود تا مثلا یک کشتی‌گیر برای تمرین استانی، از غرب تا ساری نیاید و انرژی‌اش به این شکل تحلیل رود. ناظران وضعیت را به هیئت کشتی استان گزارش می‌دهند.

دارنده دو مدال کشتی آزاد المپیک در پاسخ به این سوال که آیا قصد استفاده از همه بضاعت‌های کشتی استان را دارد؟، تصریح کرد: قهر نبودیم که بخواهیم آشتی کنیم اما می‌خواهم بگویم کار به سرعت و با کمترین اتلاف انرژی و با بیشترین میزان بهره وری باید پیش برود. ما سعی می‌کنیم در سه ماه یا چهار ماه گزارش‌هایی که می‌دهند، مورد بررسی قرار بدهیم و بعد بهترین کشتی‌گیران این 4 ناحیه، به تمرینات متمرکز در ساری دعوت شده و برای مسابقه پیش‌رو آنجا تمرین کنند.

محمدیان درباره اینکه آیا در استان مازندران بخش سفیدی به لحاظ کرونا اعلام شده که اجازه بازگشایی سالن‌ها در آن منطقه صادر شده باشد؟، گفت: نه، فعلا که نامه زده‌اند که کل سالن‌ها بسته بماند. اگر وضعیت سفید شود، ما سریعا شروع می‌کنیم. ضمن اینکه در این مدت جلساتی با داوران و پیشکسوتان داشتیم و داریم تا وفاق و همدلی ایجاد شود. سعی می‌کنم خودم نیز در این جلسات حضور داشته باشم.

وی درخصوص نمایندگان مازندران در فصل جدید لیگ برتر تاکید کرد: تیم سایپا خزر با سرمربیگری مهدی تقوی و ستارگان ساری قرار است در لیگ شرکت کنند. در فرنگی هم جلسه با شورای شهر داشتیم، چون فرنگی‌کاران خوبی در اختیار داریم و امیدوار هستیم امسال سه نماینده در لیگ آزاد و فرنگی داشته باشیم.مطالب مرتبطنظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


محمد 1 0 يکشنبه 05 مرداد 1399-19:59

با عرض سلام و خسته نباشید و تبریک به مناسبت ریاست محترم هیات کشتی استان مازندران به جناب آقای حاج عسگری محمدیان:
لطفا از وجود غیور مرد و فنی ترین کشتی گیر ایران مهدی حاجی زاده در پیکره کشتی استان استفاده کنید..ممنون و سپاس از شما پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد