باشگاه رایکا بابل مراتب اعتراض خود از داور بازی با نیرو زمینی اعلام می‌دارد.
اعتراض باشگاه رایکا به سازمان لیگ؛ داوران گیلانی ممنوع!
به گزارش مازندلیگ و به نقل از رسانه رسمی باشگاه رایکا بابل، در پی اعلام اسامی داوران دیدار دو تیم رایکا بابل و نیرو زمینی تهران و حضور کوبل داوری از استان گیلان، باشگاه رایکا ضمن احترام به تصمیم سازمان لیگ، عدالت کمیل غلامی داور وسط بازی را نشانه رفته اما متاسفانه از داور بازی جز ناعدالتی و نگرفتن یک پنالتی صد در صد بر روی مهرداد حیدری، چیز دیگری ندیدیم. وی با سوت‌های پرتعداد و بیجای خود نبض بازی را از بازیکنان رایکا گرفت.
نظر بر اینکه سه تیم گیلانی داماش، ملوان و سپیدرود از گزینه‌های سقوط به حساب می‌آیند، قرار دادن کوبل داوری از استان گیلان برای بازی ۶ امتیازی دو تیم رایکا بابل و نیرو زمینی تهران شبهه‌برانگیز است.
باتوجه به شرایط حساس بازی‌های آینده باشگاه رایکا بابل، خواسته بحق این باشگاه آن است که در بازی‌های آینده از داوران زُبده سایر استان‌ها استفاده شود تا علاوه بر رفع شک و شبهات احتمالی، حق تیمی نیز با سوت‌های اشتباه داوران ضایع نشود.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


مهدی 3 0 جمعه 13 تير 1399-18:40

واقعا اعتراض بجایی بود... اونم گیلانی ها که اصلا با مازنی ها خوب نیستن و دقیقا ملوان و سپید رود حریفه مستقیمه رایکا برا نیوفتادن به لیگ پایین تر هستن...به امید حفظ سهمیه رایکا در این فصل و صعود به لیگ برتر برای فصل آینده... پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد