انتقاد تند رئیس فدراسیون قایقرانی از حسین زادگان؛

رئیس فدراسیون قایقرانی گفت: عدم حضور مدیرکل مازندران در انتخابات قایقرانی این استان توهین‌آمیز بود.
سهرابیان: عدم حضور مدیرکل مازندران در انتخابات توهین‌آمیز بود/زمان ناصرالدین شاه نیست که با چاپار خبر بدهند
به گزارش مازندلیگ، علیرضا سهرابیان در گفت‌وگویی، در خصوص عدم حضور مدیر کل استان مازندران در انتخابات قایقرانی، عنوان کرد: جای تاسف است در استانی مانند مازندران که از هر گوشه آن یک قهرمان رشد کرده، مدیر کل استان در انتخابات قایقرانی حضور ندارد. در این انتخابات یک کاندیدا حضور داشت که از مجموع 16 رای، 7 رای کسب کرد و نتوانست آراء لازم را کسب کند.

وی در خصوص دلایل عدم حضور مدیرکل استان، گفت:عدم حضور مدیرکل استان در مجمع توهین‌آمیز بود. او نه صحبتی و نه پیامی درباره عدم حضورش نداشت. معاونانش اعلام کرد مدیرکل در یک جلسه حضور دارد اما در شیوه مدیریتی دور از ذهن است که یک مدیر نتواند کارهایش را برنامه‌ریزی کند و نداند ساعت 11 امروز انتخابات برگزار می‌شود در حالی که از ماه‌ها قبل برای آن برنامه‌ریزی شده بود.

رئیس فدراسیون قایقرانی ادامه داد: نمی‌دانم آراء سفید با نیامدن مدیرکل ارتباطی داشت یا خیر اما او به عنوان نایب‌رئیس مجمع باید حضور پیدا می‌کرد. زمان ناصرالدین شاه نیست که بگوییم قرار است با چاپار به ما خبر می‌دهد، او می‌توانست به صورت کتبی، شفاهی و تلفنی عدم حضورش را اعلام کند. عدم حضور او این معنی را می‌رساند که مدیرکل به قایقرانی علاقه‌ای نداردمطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد