ادعای عجیب مربی بابلی: دخالت فدراسیون و اداره کل در انتخابات مازندران مشهود بود

مربی و پیشکسوت کشتی مازندران گفت: برای انتخابات هیأت کشتی استان مازندران یک قانون بگذارند که فرد منتخب باید از یک شهرستان خاص، انتخاب شود.
سخنگوی فدراسیون کشتی: مهندسی انتخابات را رد و تکذیب می کنم

به مازندلیگ، علی شکری پور در خصوص اینکه انتخابات ریاست هیات کشتی مازندران مهندسی شده است، اظهار داشت: دخالت فدراسیون کشتی، استانداری و اداره کل ورزش و جوانان مازندران اظهر من الشمس و مشهود بود. ورود استاندار به انتخابات کشتی استان مازندران دخالت غیر ورزشی‌ها است. البته طبیعی است که حبیب حسین زادگان مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران دغدغه ورزش استان دارد ولی بهتر بود فدراسیون کشتی دو بند را در انتخابات بیاورد؛ که شخص مورد نظر منتخب باید مورد نظر فدراسیون یا استاندارد باشد و در اداره کل ورزش استان نیز اعلام کنند که رئیس هیأت کشتی استان از این شهرستان باشد.

وی ادامه داد: قبل از شروع مجمع، افرادی که حق رای داشتند به دفتری می رفتند تا با جلال عسگری دبیر فدراسیون کشتی حرف بزنند و این دیدارها قبل از انتخابات، طبیعی و مرسوم نیست.

محمد ابراهیم امامی سخنگوی فدراسیون کشتی هم در خصوص اظهارات شکری پور روی خط برنامه آفساید رادیو جوان آمد و عنوان کرد: بعد از انتخابات اگر حرف و حدیثی پیش می آید، برای اولین بار نیست ولی امیدوارم این موارد آخرین بار باشد. رقابتی بین کاندیداها انجام شده و فرد منتخب 9 رای را آورده و نفر بعدی 8 رأی  راکسب کرده که نشان دهنده سلامت این انتخابات است. از 17 رای ماخوذه، فرد منتخب با یک رای اختلاف به عنوان رئیس هیأت کشتی استان انتخاب شده است.

وی ادامه داد: اگر قرار بود فدراسیون کشتی در انتخابات کشتی استان مازندران دخالت داشته باشد آیا نمی توانست چند ماه قبل این رایزنی ها را انجام دهد؟ چرا باید دبیر فدراسیون نظر رای دهندگان را به نفع کسی دیگر تغییر دهد؟

امامی خاطرنشان کرد: اعضای حاضر در مجمع انتخابات کشتی استان مازندران از قهرمانان جهان و المپیک بودند و داوران نیز در رقابتهای جهان و المپیک قضاوت کرده اند و مابقی نیز از مدیران تحصیلکرده استان مازندارن بودند. زمانی که می گویند این انتخابات مهندسی شده است، در درجه اول توهین به افراد مجمع است و مهندسی انتخابات را رد و تکذیب می کنم.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد