صبح امروز تصاویری از نحوه عملکرد کارمندان شهرداری سلماس در فضای مجازی منتشر شد که نشانگر این بود که کارمندان شهرداری سلماس ، از ماشین هایی که برای پرس کردن زباله ها از آنها استفاده می شود برای جمع آوری حیوانات و سگ های خیابانی استفاده کرده و حیوانات را در این ماشین های مخصوص پرس زباله انداخته و سگ ها ،دچار سرنوشت تلخ و دردناکی می شوند .

ماجرای سگ کشی با دستگاه پرس زباله در سلماس +عکس

سلطانی - مدیر روابط عمومی شهرداری سلماس در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی رکنا با بیان این که از خودرو پرس کردن زباله استفاده شده است ولی نه برای پرس سگ ها یا سگ کشی بلکه برای انتقال آن به محل نگهداری چنین توضیح داد: به هیچ عنوان چنین رفتاری با حیوانات در شهرداری سلماس صورت نمی گیرد. ماموران شهرداری که سوار بر این خودروهای پرس زباله بودن در حال عبور از منطقه ای ، این سگ ها را مشاهده کردند. دستگاه پرس خاموش و خودروخالی از زباله بود. سگ ها را در این خودرو قرار دادند تا به محل نگهداری منتقل کنند و هیچ رفتار خشنی با این حیوانات صورت نگرفته است.

وی تاکید داشت : شهرداری سلماس چند سالی است که با مرکز نگهداری حیوانات پردیس تبریز قرار داد بسته است . سگ های ولگرد منطقه را به صورت زنده گیری جمع آوری می کنیم در یک محل نگهداری کرده و وقتی حیوانات به تعداد مشخصی رسیدند آنها را به پردیس تبریز ارسال می کنیم و برای نگهداری این حیوانات برابر با قرار داد ، هزینه و پول نیز واریز می کنیم.

وی در خصوص تصاویری که منتشر شده و ادعای فعالان اجتماعی منطقه که مدعی هستند این نوع جمع آوری ، موردی نبوده و همیشگی است تاکید کرد : این مورد جمع آوری استثنا بوده است ، دستگاه خالی و بدون زباله بود. دستگاه پرس خالی بوده است . سگ را پشت دستگاه گذاشته و به منطقه نگهداری منتقل کرده اند و هم اکنون هم همین سگ ها زنده در محل نگهداری هستند .

رکنامطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد