باشگاه نساجی مازندران اعلام کرد تنها با دو شرط در ادامه مسابقات لیگ برتر حضور پیدا می‌کند.
نساجی برای بازی کردن در لیگ شرط گذاشت
به گزارش مازندلیگ، ساعاتی قبل محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه تراکتور عنوان کرد فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ باید دو شرط آنها برای حضور در ادامه بازی‌ها را که قبول مسؤولیت سلامتی اعضای تیم‌ها و جلسه با مدیران باشگاه‌ها است را بپذیرند؛ اکنون باشگاه نساجی مازندران نیز طی بیانیه‌ای که متن آن را در زیر می‌خوانید، این موضوع را تکرار کرده است:

«جناب آقای بهاروند
سرپرست محترم فدراسیون فوتبال ج.ا.ا
و رئیس محترم سازمان لیگ ج.ا.ا
با سلام


احتراماً، باشگاه فرهنگی ورزشی نساجی مازندران به‌عنوان یکی از باشگاه‌های خصوصی شاغل در لیگ برتر نکات ذیل را به استحضار می‌رساند:

۱. همانگونه که مستحضرید با توجه به گزارش‌های وزارت بهداشت بیماری کووید ۱۹ در حال حاضر در کشور ما دارای شیب صعودی است و بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی، استان مازندران نیز در وضعیت قرمز قرار دارد.

۲. وزارت بهداشت به‌عنوان عالی‌ترین مرجع بهداشت و درمان کشور، مخالفت خود با شروع مجدد لیگ‌های ورزشی را صراحتاً اعلام نموده است، علاوه بر این معاون محترم وزیر بهداشت طی مصاحبه‌ای در مورخ ۱۳۹۹.۳.۲۷ از بازگشت هوشمند محدودیت‌ها خبر داده است.

۳. عالی‌ترین مرجع فوتبال، فیفا پیش‌تر طی بخشنامه و همچنین مصاحبه ریاست آن ارگان بین‌المللی، اصل اول را سلامت بازیکنان، داوران و ... اعلام نموده است.

۴. پیش از این چهار باشگاه خصوصی طی بیانیه‌ای مواضع خود را به‌صورت شفاف بیان کرده و مربیان و بازیکنان هفت تیم لیگ برتری نیز با امضای طوماری از شرکت در بازی‌های لیگ در شرایط موجود اعلام معذوریت کرده‌اند.

۵. آقای سهیل مهدی در مصاحبه‌ای صراحتاً اعلام کرده که اکثر باشگاه‌ها امکان تامین هزینه اجرای پروتکل بهداشتی را ندارند.

حال سوال این است که ایشان، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ چه تضمینی می‌دهند که این بیماری از بازیکنان باشگاه‌هایی که توانایی رعایت پروتکل را ندارند به سایر بازیکنان سرایت ننماید؟ اگرچه آقای مهدی در مصاحبه خود با فرار به جلو اعلام نموده است که باشگاه‌ها باید تضمین بدهند!

 

از این‌رو این باشگاه اعلام می‌دارد در صورت تحقق یکی از دو شرط ذیل موافق شروع مجدد لیگ است.

الف. جنابعالی به‌عنوان سرپرست فدراسیون و رئیس سازمان لیگ، مسئولیت کامل عواقب ناشی از شروع لیگ را صراحتاً برعهده بگیرید.

ب. جلسه‌ای با حضور تمامی مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتر تشکیل و در ارتباط با ادامه لیگ رای‌گیری شود.

در غیر این‌صورت ناگزیر از مراجعه به AFC و FIFA جهت احقاق حقوق خود خواهیم بود.مطالب مرتبطنظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


سیاوش 1 0 شنبه 31 خرداد 1399-22:31

به نظر من، نساجی نبایستی خودشو وارد این بحثهای حاشیه ای نماید/
میتونه پیشنهاد بده، ولی شرط و شروط نذاره؛ چون تاثیری نداره و فقط تیم به حاشیه میره/ فدراسیونی که مربی استخدام میکنه، و عهد نامه ترکمنجای با مربی خارجی درجه n ام میبنده، ازش چه انتظاری میشه داشت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد