مازندلیگ - سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: هنوز تصمیمی از سوی اتحادیه جهانی در مورد برگزاری مسابقات در سال 2020 گرفته نشده است.

 
به گزارش مازندلیگ، محمدابراهیم امامی در خصوص احتمال برگزاری مسابقات قهرمانی جهان در سال 2020 طبق تقویم جدید اتحادیه جهانی اظهار داشت: هنوز تصمیمی از سوی اتحادیه جهانی در مورد برگزاری مسابقات در سال 2020 گرفته نشده، البته قرار است اعضای کمیته فنی اتحادیه جهانی در دهه دوم مرداد مجددا نشستی داشته باشند که نسبت به جهانی 2020 اعلام نظر کنند.

وی افزود: روس‌ها به شدت به دنبال برگزاری مسابقات هستند اما تصمیم گیری قطعی در این باره نشده است اما در مورد مسابقات جهانی 2021 تصمیم گیری شده که برگزار خواهد شد. البته امروز در روابط بین المللی فدراسیون کشتی بودم و دیدم در نامه‌ای که اتحادیه زده هیچ اشاره ای به اوزان غیر المیپکی یا 10 وزن نشده است اما با توجه به اینکه قبلا بعد از المپیک ریو، مسابقات جهانی در اوزان غیرالمپیکی برگزار شد می‌شود گمانه زنی کرد که این مسابقات نیز در اوزان غیرالمپیکی باشد.

امامی همچنین در مورد مجمع انتخاباتی هیئت کشتی مازندران که روز چهارشنبه هفته جاری برگزار می‌شود، در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون از فرد خاصی در این انتخابات حمایت می‌کند؟، گفت: فدراسیون در هیچ مجمعی قرار نیست از شخص خاصی حمایت داشته باشد و قطعا به دنبال این است که شخصی روی کار بیاید که از هر جهت بتواند آن هیئت را اداره کند و ارتقا دهد، از این جهت احتمال دارد که علیرضا دبیر در مجمع حضور داشته باشد واگر او نرسد سیدجلال عسگری در انتخابات حضور پیدا می‌کند. البته من فکر می‌کنم خود شخص دبیر شرکت کند.

سخنگوی فدراسیون کشتی همچنین عنوان کرد: با توجه به حضور بابک شادگان رئیس کمیسیون پزشکی اتحادیه جهانی در ایران، قرار است روز دوشنبه هفته جاری وبیناری در مورد پیشگیری از آسیب‌های ورزشی در هنگام مسابقات برگزار شود. همچنین با توجه به اعلام برنامه اتحادیه جهانی، این هفته جلسه کادرفنی و مدیر تیم های ملی را داریم که بتوانیم با آن برنامه ها، تمهیداتی برای آمادگی کشتی گیران در مسابقات پیش رو داشته باشیم.

امامی در گفتگو با برنامه دایره طلایی در خصوص انتخاب داوران شرکت کننده در کلاس داوری اخیر، گفت: با توجه به محدودیت اینترنتی نمی‌توانستیم همه داوران را در این جلسه کمیسیون داوران شرکت دهیم. براین اساس روسای کمیته استان‌ها و مدرسین در آن حضور پیدا کردند و قرار شد فیلم این کلاس برای همه داوران و در گروه‌های مختلف گذاشته شود.مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد