مازندلیگ - سرپرست پرسپولیس گفت:‌ چون روند قضایی شکایت برانکو از باشگاه از طریق فیفا پیگیر می‌شود، لایحه 1300 صفحه‌ای را تنظیم و دفاعیه خود را ارسال کردیم.
 

به گزارش مازندلیگ، مهدی رسول پناه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشبختانه وضعیت پرسپولیس رو به جلو است. در این چند روز بازیکنان در باشگاه حضور پیدا کردند چون ارتباطی بین ما و آنها برقرار است. اگر مشکلاتی هم باشد، باشگاه آنها را حل خواهد کرد.

 

وی در خصوص بدهی به برانکو و اینکه گفته می‌شود یک هزینه دادرسی هم به باشگاه اضافه شده است، عنوان کرد: برانکو بابت مطالباتش از طریق فیفا اقدام کرده و ما هم به صورت موازی این کار را کردیم. ما پیشنهاداتی ارائه کردیم و منتظر جواب او هستیم.

 

سرپرست پرسپولیس با اعلام این موضوع که مبلغ 104 هزار فرانک برای پرداخت هزینه دادرسی صحت ندارد، گفت: این رقم برای اعتراض حدود 60 تا 65 هزار فرانک است. این تصمیم باشگاه بوده و نسبت به مساله مطرح شده واقف هستیم.

 

رسول پناه تاکید کرد: برانکو مطالباتی دارد و یک حقوقی هم پرسپولیس دارد. چون روند قضایی از طریق فیفا پیگیر می‌شود، لایحه 1300 صفحه‌ای را تنظیم و دفاعیه خود را بیان کردیم. پیشنهاد دادیم حاضریم مطالبات این مربی را پرداخت کنیم ولی هنوز نظر کتبی خود را ارائه نکرده است.

 

وی در خصوص وضعیت کالدرون گفت: هنوز رایی در این خصوص توسط فیفا مطرح نشده است.

 

سرپرست پرسپولیس در خصوص اینکه شایعه شده علیپور به عنوان مدیرعامل انتخاب شده و قرار است معرفی شود، گفت: این در حوزه اختیارات وزارت ورزش است و واقعا من در جریان نیستم. اگر هم جلسه ای با وزیر داریم، در حوزه کاری خودمان است.

 

رسول پناه با اشاره به مطالبت رسن از پرسپولیس، یادآور شد: پرداختی به این بازیکن داشتیم و قرار است هفته بعد هم به او پرداختی داشته باشیم. در مورد همکاری با این بازیکن هم کادر فنی نظرش را به ما خواهد داد.

 

وی در خصوص حضور بیرانوند در تیم آنتورپ گفت: ما یک نامه‌ای به این باشگاه ارسال کردیم و منتظر هستیم پاسخ بدهند. ما الحاقیه قرارداد با این بازیکن را باطل نکردیم و گفتیم دنبال روند قانونی و ثبت در سازمان لیگ هستیم تا به او پرداخت شود.

 

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه مطالبات شهرخودرو پرداخت شده یا خیر گفت: منتظر استعلام بازرسی کل کشور هستیم. پرداخت مطالبات این باشگاه مشکلی برای ما ایجاد نمی‌کند و به امید خدا این موضوع حل خواهد شد.

 

رسول پناه در خصوص اظهارات روز گذشته زنوزی تاکید کرد: او زنوزی است. انتظار دارید من چه بگویم؟ حق کمیته انضباطی است که در اینگونه موارد برخورد کند.

 

وی تاکید کرد: در خصوص اینگونه مسائل حاشیه‌ای من ورود نمی‌کنم. سازمان لیگ و فدراسیون هستند و آنها در این گونه موارد تصمیم خواهند گرفت.

 

سرپرست پرسپولیس با اشاره به واگذاری سرخابی‌ها در شهریور ماه گفت: قرار است یک سرمایه به دو باشگاه اضافه و سپس وارد بازار بورس شوند. ورزشگاه کاظمی سند اوقافی است که در حال مذاکره با شهرداری برای حل مشکل انتقال آن هستیم.

 

رسول پناه در خصوص اینکه پرسپولیس از چند بانک و شرکت طلب دارد، عنوان کرد: ما از برخی شرکت‌ها مثل بانک کوثر و همراه اول طلب داریم و هفته پیش هم نامه‌ای به آنها ارسال کردیم. از بانک کوثر حدود 70 میلیارد طلب داریم ولی در مورد همراه اول هنوز جمع بندی مالی نکرده‌ایم.

 

وی در خصوص اینکه شایعه شده پرسپولیس می‌خواهد از ورزشگاه کاظمی در لیگ برتر برای میزبانی استفاده کند، گفت: این موضوع صحت ندارد. ما از ورزشگاه آزادی استفاده خواهیم کرد.

 مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد