مازندلیگشب گذشته بایرن مونیخ، پرافتخارترین تیم ژرمن‌ها در هفته سی و دوم بوندس‌لیگا یک بر صفر وردربرمن را شکست داد و  یکبار دیگر جشن قهرمانی گرفت.

 

هانس دیترفلیک، سرمربی باواریایی ها بعد از بازی گفت:به تیم تبریک می گویم. آنچه در ما‌ه‌های اخیر نشان دادیم، فوق‌العاده بوده است. شما شور و اشتیاق و روحیه جنگندگی را در این بازیکنان می‌توانید ببینید و این مورد را حتی پس از 10 نفره شدن ما در این بازی می‌شد دید.

وی افزود: امروز نمی‌توان انتقادی کرد. خیلی خوشحالم و باید دوباره تأکید کنم که "شما هرگز نمی‌توانید به تنهایی به موفقیت دست پیدا کنید". بازیکنان و گروه مربیان، واقعا یکپارچه بودند که از این بابت بسیار حال خوبی دارم و خوشحال هستم. همگی با هم متحد هستیم و به شخصه از بودن در این تیم لذت می‌برم.

فلیک ادامه داد: این بایرن مونیخ است که همیشه اهدافش عالی هستند. به هدف بزرگ‌مان اکنون رسیدیم. کسب جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا، اهداف بعدی ما هستند. البته هنوز برای لیگ قهرمانان نمی توان برنامه‌ریزی کرد.  بازی برگشت مقابل چلسی برای راهیابی به مرحله یک‌هشتم‌نهایی لیگ قهرمانان به اندازه کافی دشوار خواهد بود.

 مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد