چهره غافلگیرکننده ستاره تاج و تخت در پارک

چهره غافلگیرکننده ستاره تاج و تخت در پارک«اختصاصی تابناک با تو»؛ امیلیا کلارک با استایل متمایز خود در یک در یک گردش روزانه همراه با سگش «تِد» در یکی از پارک‌های نزدیک خانه‌اش در لندن پایتخت انگلستان دیده‌شد.

 

چهره غافلگیرکننده ستاره تاج و تخت در پارک

امیلیا همراه سگ مورد علاقه‌اش تد خوشحال به نظر می‌رسد. ستاره فیلم‌ تاج و تخت ۳۳ ساله به گروهی از هوادارانش که آنها نیز با سگ و حیوانات خانگی‌شان به پارک آمده بودند پیوست تا فضای بیرون از خانه را پس از چندماه سخت، سپری کند. آنها با یکدیگر گفتگو کردند و عکس دسته جمعی گرفتند. امیلیا کلارک شلوار جین تنگ با یک لباس سفید و مانتوی بلند سرمه‌ای پوشیده بود.

چهره غافلگیرکننده ستاره تاج و تخت در پارک

امیلیا در ماه ژانویه گفت که یک توله سگ جدید را صاحب شده و عکس‌های مختلفی از آن رادر اینستاگرامش به اشتراک گذاشت. امیلیا در عکسی که در اینستاگرام منتشر کرد «تد» را زیباترین سگ دنیا توصیف کرد.

چهره غافلگیرکننده ستاره تاج و تخت در پارک

او که در این چندماه به افشاگری درباره گرفتگی عروق و سکته مغزی خود پرداخته گفت که در ۲۴ سالگی تا چند قدمی مرگ پیش رفته و تحت چند عمل جراحی سخت قرار گرفته بود و حالا قدر زندگی را بیشتر می‌داد و شاید به این نتیجه رسیده که قدم زدن با هوادارانش در یک روز عادی و حرف زدن درباره امور روزمره چه موهبت بزرگی از سوی خداوند است.

چهره غافلگیرکننده ستاره تاج و تخت در پارکمطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد