زیر میز و پشت پرده دنبال توجه هستند

پس از کشتی، انتظار هم داشتیم که فوتبال با اقدام جدی برخی که تنش در ورزش استان را دوست ندارند به حاشیه کشیده شود!
انتخابات هیأت فوتبال مازندران و آغاز خط تخریب چهره های موجه

در حالیکه هنوز چند ماه تا موعد برگزاری انتخابات ریاست هیات فوتبال مازندران باقی مانده، کاندیداهای احتمالی گمانه ها و چانه زنی ها را شروع کرده اند اما شگفتا که برخی از هم اکنون در حال شانتاژ و نمامی هستند!

کاملا پیداست که کاندیداهایی که کمتر مورد توجه هستند و باور جامعه ورزشی نیز برای ریاست هیات فوتبال با آنان نیست، در تلاش هستند با مطلبی وهن آلود در صدد تخریب چهره های موجه و شانس اول باشند که این روشی منحوس و البته نخ نما شده است!

فضای انتخابات کشتی را با فوتبال قیاس نکنید که یکی از بیرون خانواده کشتی با حمایت های غیر واقعی در صدد تصاحب کرسی ریاست بوده ولی در فوتبال تا به حال گزینه های حاضر، همه از پشتوانه تجربی و دانشی برخوردار هستند و نام فقط یک نفر از مهره های سوخته به گوش می رسد که از هم اکنون پیداست شانسی ندارد.

از همین حالا تلاش برخی بر این است با سیاه نمایی خدمات پیشین یکی از موفق ترین و برترین کاندیداها، به خواسته شان برسند که جز تشدید وخامت هراس روانی شان از این مجمع چیزی گیرشان نمی آید چون قابلیت و توان کاندیداها پیداست ایضا جایگاه و اثرگذاری کسانی که به آنان پناه می برند تا در وصف شان در مرقومه و فضای مجازی شان مجیز گویی کنند.

فعلا که نظیر کشتی یکسویه خواهی اجباری را شاهد نیستیم و فوتبال استان به دیپلماسی دلخوش خواهد کرد ولی اگر ادامه دار باشد و برخی از زیر میز و پس پرده دنبال رای باشند؛ فوتبال هم آغشته به آلودگی های زیاده خواهان می شود و به حال نزار می افتد! / مازند24
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد