نتایج کامل هفته چهارم لیگ برتر فوتسال مازندران

اختصاصی مازندلیگ: هفته چهارم لیگ برتر فوتسال مازندران با صدرنشینی شاهد اسلام آباد به پایان رسید.
جدال حساس هفته ناکامی میزبانان را شاهد اسلام آباد برد و به صدر رفت + جدول

به گزارش مازندلیگ، رقابت های هفته چهارم لیگ برتر فوتسال مازندران روز جمعه 5 شهریورماه 95 در شهرهای مختلف استان پیگیری شد که طی آن تیم های شهروند قائم شهر، شهید آزادیان نوشهر، شهید عرفان ساری، شاهد اسلام آباد و مرزن قزل مرزن آباد برابر رقبای خود صاحب برتری شدند و یک دیدار نیز به تساوی انجامید.


در حساس ترین دیدار این هفته، شاهد اسلام آباد تیم دوم جدول رده بندی در زمین صدرنشین رقابت ها یعنی امید مرزن آباد به میدان رفت و با کسب برتری 3 بر 2 برابر میزبان، به صدر جدول رده بندی صعود کرد. مرزن آبادی ها نیز که از سه دیدار قبلی خود 9 امتیاز کامل را کسب کرده بودند، در پایان هفته چهارم رقابت ها به رده سوم جدول تنزل پیدا کردند.


مرزن قزل مرزن آباد نیز در دارابکلا میهمان پرسپولیس این شهر بود و در پایان با نتیجه 4 بر 2 یه پیروزی دست یافت و بر رده دوم جدول تکیه زد.


در ادامه روند ناکامی های میزبانان در این هفته، نگین سبز شیرگاه هم در زمین خود برابر شهید عرفان ساری تن به شکست 3 بر 2 داد تا ساروی ها به رده چهارم جدول رده بندی صعود کنند.


شهید آزادیان نوشهر اما تنها برنده در بین میزبانان هفته چهارم بود و توانست میهمانش شهدای نور را با با نتیجه پرگل 5 بر یک بدرقه کند. نوشهری ها در حالی به این پیروزی دست یافتند که نیمه اول این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسیده بود.


در دیگر دیدارهای این هفته، زرین زغالچال ساری  در خانه مقابل شهروند قائم شهر تن به شکست 4 بر 3 داد و دیدار تیم های شهرداری کوهی خیل و پیام 41 شهدای امیر کلا نیز با تساوی 4 بر 4 خاتمه یافت.


نتایج کامل هفته سوم لیگ برتر فوتسال مازندران به شرح زیر است:


امید مرزن آباد 2 - شاهد اسلام آباد 3

پرسپولیس دارابکلا ۲ - مرزن قزل مرزن آباد ۴

نگین سبز شیرگاه 2 - شهید عرفان ساری 3

زرین زغالچال ساری  ۳ - شهروند قائم شهر  ۴

شهید آزادیان نوشهر 5 - شهدای نور 1

شهرداری کوهی خیل 4 - پیام 41 شهدای امیر کلا 4نمایش ساده


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد