اختصاصی مازندلیگ؛

اختصاصی مازندلیگ: آیت ا... طبرسی نماینده ولی فقیه در مازندران در بخشی از خطبه های نماز جمعه امروز ساری با اشاره به ناداوری های صورت گرفته در قبال پهلوان بهداد سلیمی در سخنانی مظلومیت این وزنه بردار مازنی را نه تنها در دنیا بلکه در کشورمان نیز مورد توجه قرار داد.
دفاع جانانه نماینده ولی فقیه در مازندران از بهداد در نماز جمعه ساری/ آیت ا... طبرسی: سلیمی در ایران هم مظلوم است!

به گزارش خبرنگار مازندلیگ، آیت ا... طبرسی که در میان سیاسیون استان مازندران به چهره ای معتدل و میانه رو شناخته می شود و کمتر بر سر مسائل ورزشی به مسئولان هشدار و تذکر می دهد، امروز اما جانانه از مظلومیت بهداد سلیمی سخن گفت.


خطیب جمعه ساری گفت: اگر سلیمی از یک استان دیگر غیر از مازندران بود، چنین اتفاقی برایش نمی‌افتاد. تا بار دیگر عدم نفوذ سیاستمداران مازندرانی در کشور را به چالش بکشد.


نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری برخلاف نگاه کلی کشور که عدم نفوذ ایران در فدارسیون های جهانی را دلیل ناداوری در مسابقه سلیمی می داند، موضوع را جزء تر کرد تا نشان دهد سلیمی نه تنها در عرصه بین المللی، بلکه در خود ایران هم مظلوم است.


نماینده ولی فقیه در مازندران از مسئولان امر خواست تا با وسواس بیشتری مسائل را پیگیری کنند و اقدامات مسئولان سایر استان ها در احقاق حق هم استانی هایشان از جمله ورزشکاران را الگو قرار داده و گره گشایی کنند.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد