رضایت رئیس از نوشاد و نیما

مازندلیگ: رئیس فدراسیون تنیس روی میز گفت: از عملکرد پینگ پنگ بازان اعزامی به مسابقات المپیک ریو راضی هستم و از قبل هم چنین پیش بینی را کرده بودیم.
رئیس فدراسیون تنیس روی میز: عملکرد پینگ بازان در المپیک راضی کننده است

 به گزارش مازندلیگ، مهرداد علی قارداشی در حاشیه مجمع عمومی سالیانه هیئت تنیس روی میز استان گلستان ، اظهار کرد: به مسابقات المپیک ریو سه پینگ پنگ باز اعزام کردیم که نوشاد و نیما عالمیان در بخش آقایان و ندا شهسواری در بخش بانوان بودند.
 

وی ادامه داد: نیما عالیمان و ندا شهسواری در دور نخست استراحت داشتند و در اولین دیدار خود در مرحله دوم مقابل حریفان خود شکست خوردند و از مسابقات حذف شدند. نوشاد عالیمان نیز در دور نخست پینگ پنگ بازی از آمریکا را شسکت داد اما در دور دوم مغلوب حریف خود شد و او نیز مانند دیگر ورزشکاران اعزامی از گردونه مسابقات کنار رفت.
 

او با بیان اینکه از نتایج پینگ پنگ بازان اعزامی به المپیک ریو راضی است، افزود: از قبل المپیک هم پیش بینی چنین نتیجه ای را می کردیم البته حریفان ورزشکاران ما از رنکینگ های بسیار بالایی برخوردار بودند و جزو بهترین پینگ پنگ بازان جهان محسوب می شدند.
 

علی‌قارداشی تصریح کرد: بازیکنان ما تمام تلاش خود را برای کسب بهترین نتیجه در این مسابقات انجام دادند اما مردم می خواهند که ورزشکاران کشورشان در مقابل حریفان پیروز شوند که این مسئله طبیعی است و امیدواریم که در مسابقات بعدی بتوانیم نتایج بهتری را کسب کنیم.
 

مهرداد علی قارداشی گفت: مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا را در پیش داریم که ۱۸ ورزشکار به همراه سرمربی، مربی، سرپرست و نماینده وزارت ورزش و جوانان به این مسابقات اعزام می شوند.

  وی بیان کرد: این مسابقات از کیفیت بالایی برخوردار است و بهترین بازیکنان آسیا از کشورهایی مانند چین، کره و ژاپن به این مسابقات می آیند. امیدوار به کسب مقام و مدال در مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان نیستیم اما با تمامی قوا در این مسابقات شرکت می کنیم.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد