اختصاصی مازندلیگ؛

مازندلیگ: رضا یزدانی با قبول شکست برابر حریف ازبکستانی در دومین مسابقه خود در مرحله شانس مجدد رقابت های کشتی آزاد المپیک 2016 برزیل از دستیابی به مدال برنز این پیکارها بازماند.
وداع تلخ رضا یزدانی با دنیای قهرمانی/ غیور مردی هایت را هرگز از خاطر نخواهیم برد کاپیتان!

به گزارش مازندلیگ ، در وزن 97 کیلوگرم، رضا یزدانی در دور اول مقابل ابراهیم بلوکباشی از ترکیه با نتیجه 10 بر صفر به پیروزی رسید وی در دور دوم به مصاف ختاگ گازیموف قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از آذربایجان رفت و با نتیجه 2 بر یک مغلوب شد.


این در حالی بود که داور وسط دو امتیاز به خاطر زیرگیری رضا یزدانی به وی داد اما هیأت ژوری امتیاز مسلم یزدانی را مورد قبول ندانست.


اما با حضور این کشتی گیر آذربایجانی در دیدار فینال یزدانی نیز به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه با نتیجه 5 بر 2 مقابل رادوسلاو باران از لهستان به پیروزی رسید. یزدانی در کشتی بعد مقابل ماگومد ابراگیم ازبکستانی با ضربه فنی شکست خورد و از دور رقابت ها کنار رفت.

 

رضا یزدانی که بعنوان کاپیتان تیم ملی کشتی آزاد کشورمان با پای مصدوم ببه میدان رفته بود و المپیک ریو بعنوان آخرین آوردگاه حضورش در میادین قهرمانی به حساب می آمد با ناداوری های صورت گرفته دستش از رسیدن ببه مدال کوتاه ماند.

 
کوتاه و مفید می نویسیم برای رضای فراموش نشدنی کشتی مان که غیور مردی هایت را هرگز از خاطر نخواهیم برد کاپیتان...
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد