کادر فنی پرسپولیس برای تعدادی از بازیکنان این تیم تمرین عجیبی را در نظر گرفته بود و پله نوردی را در دستور کار این ۴ بازیکن قرار داده بود.
به گزارش مازندلیگ، تمرین تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۰ صبح در ورزشگاه شهید کاظمی پیگیری شد و این تمرین به بدنسازی اختصاص داشت.

پرسپولیسی ها ابتدا زیر نظر مارکو استیلیوویچ  با دویدن های نرم بدن هایشان را گرم کردند و پس از چند دقیقه تمرینات فنی بدنسازی را در دستور کار خود داشتند. برانکو هم بارها با صدای بلند به بازیکنان تذکر می داد تا به درستی تمرینات شان را انجام دهند. دروازه بان ها زیر نظر ایگور پانادیچ تمرینات اختصاصی خودشان را انجام دادند.

آنتونی گولچ مدافع استرالیایی پرسپولیس که در بازی دوستانه روز گذشته دچار مصدومیت جزیی شده بود، امروز به صورت اختصاصی بدنسازی کرد و در تمرینات تیمی حضور نداشت.

همچنین کادر فنی تمرینات به سرعتی و استقامتی برای ۴ سرخپوش در نظر گرفته بود. فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه، احمد نورالهی و علی علیپور ۴ بازیکنی بودند که روی سکوهای ورزشگاه کاظمی رفتند و تمرینات استقامتی شان را زیر نظر سرتن چوک روی پله های سکوهای ورزشگاه انجام دادند.
مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد