دیدن چهره بدون آرایش دلیل عجیب طلاق
«اختصاصی تابناک باتو» امروزه هنر گریم با لوازم آرایش آنچنان پیشرفت کرده است که از آن برای تغییر کلی یک چهره میتوان استفاده کرد به طوریکه این موضوع مورد توجه برخی از زنان قرار گرفته است، آنها با گریم صورت ،چهره واقعی خود را پنهان می کنند و تصویری متفاوت از آنچه هستند ارا ئه می دهند اما ماجرا از جایی شروع میشود که آرایش آنها رنگ می بازد و حقیقت آشکار میشود. گزارش امروز ما در مورد مردانی است که پس از ازدواج متوجه شده اند زیبایی همسرانشان نتیجه استفاده از لوازم آرایشی بوده است. واکنش آنها که در رسانه های مختلف منعکس شده است را با هم میخوانیم.
 
دیدن چهره بدون آرایش دلیل عجیب طلاق

غرامت سنگین

یک مرد الجزایری می گوید همسر من همیشه آرایش داشت. هیچ وقت او را بدون آرایش ندیده بودم. تا این که یک روز صبح او را اتفاقی در حال شستن صورتش دیدم. باور کردنی نبود او زمین تا آسمان با زنی که می شناختم فرق داشت. عصبانی شدم . او مرا فریب داده بود. به دادگاه رفتم و به دلیل ضربه روحی که به من زده بود غرامت ۲۰ هزار دلاری خواستم. او مرا فریب داده بود.
این مرد الجزایری پس از مدتی همسرش را طلاق داد.
 
دیدن چهره بدون آرایش دلیل عجیب طلاق
 
طلاق به خاطر موهای زائد صورت

یک مرد سعودی نیز پس از این که متوجه میشود همسرش موهای زائد صورت خود را که بر اثر تغییرات هورمونی ایجاد شده بود با آرایش از او پنهان کرده است راهی دادگاه میشود و همسرش را طلاق می دهد. این مرد سعودی می گوید پدرم وقتی از ماجرا خبردار شد به من گفت: هر چه زودتر این زن را طلاق بده !
 
دیدن چهره بدون آرایش دلیل عجیب طلاق 

در جستجوی حقیقت

یک مرد ژاپنی نیز بعد از به دنیا آمدن فرزندانش متوجه شد که آنها هیچ نشانه ای از زیبایی شگفت انگیز مادرشان ندارند. او دچار تردید بود، از خود می پرسید آیا آنها فرزندان من هستند ، شاید در بیمارستان جایشان را عوض کرده اند، مرد به آزمایش DNA پناه می برد. نتیجه تایید می کند که آنها فرزندان او و همسرش هستند. او پس از تحقیقات بسیار به سابقه پزشکی همسرش رجوع می کند، نتیجه او را متحیر می کند. زن نتیجه صدها عمل جراحی زیبایی بود. مرد ژاپنی همسرش را با وجود فرزندان طلاق می دهد.
یک مرد مصری هم ۲۵ روز پس از آغاز زندگی مشترک همسرش را به دلیل تفاوت بین آنچه چهره واقعی و آرایش کرده می نامید طلاق داد.
 
دیدن چهره بدون آرایش دلیل عجیب طلاق 


مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد