«کیمیا علیزاده» تکواندوکار 18 ساله ایران توانست به مدال برنز بازی های المپیک 2016 ریو دست یافته و به سال ها انتظار زنان ایران برای مدال آوری در آوردگاه بزرگ ورزش جهان پایان دهد.
 
بلافاصله پس از کسب این مدال، «حسن روحانی» رئیس جمهوری کشورمان در پیامی خطاب به علیزاده نوشت: دخترم کیمیا، همه مردم به ویژه بانوان ایران زمین را شاد کردی، شادی همیشگی را برایت آرزومندم.
 
«کیمیا علیزاده»  گفت: از رئیس جمهوری اسلامی ایران به دلیل توجه ویژه و حمایت عملی و واقعی سپاسگزارم.
 
وی افزود: پیام تشکر رئیس جمهوری برای موفقیت ورزشی من در المپیک نشان می دهد که ایشان تا چه اندازه به بانوان کشور و به طور مشخص به موضوع ورزش آنان توجه داشته و اهمیت می دهند.
 
تکواندوکار تاریخ ساز ایران ادامه داد: از رئیس جمهوری به دلیل این حمایت ها که در مراسم متعدد در تهران و با حضور در جمع ورزشکاران بر آن تاکید کردند، قدردانی می کنم.
 
علیزاده خاطرنشان کرد: حمایت های رئیس جمهوری موجب افزایش انگیزه زنان جامعه به ویژه ورزشکاران برای حضور قدرتمندتر در میادین ورزشی و تلاش بیشتر برای به اهتزاز در آوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی توسط بانوان ایرانی می شود.
 
بانوی تاریخ ساز المپیکی ایران ابراز امیدواری کرد افتخارآفرینی زنان ورزشکار ایران در عرصه های بین المللی همچنان ادامه داشته و پاسخگوی خوبی برای حمایت های دولت تدبیر و امید باشد.
 
ایرنا


مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد