یک شاهزاده خانم سعودی در آمریکا با انتشار آگهی در سایت نیازمندیهای شغلی این کشور،خواستار به خدمت گرفتن یک دستیار زن آشنا به دنیای مد با حقوق رویایی سالانه 140 هزار دلار شده است.

این شاهزاده سعودی که نامش فاش نشده است، خاطرنشان کرد که به یک دستیار شخصی زن نیاز دارد و آماده است تا در قبال کارش، به وی حقوق رویایی 140 هزار دلار در سال (سه برابر حقوق معمول) به همراه امتیازات دیگر بدهد.

در سایت آمریکایی نیازمندیهای شغلی "کریر بیلدر" آگهی یک شرکت همکار با خاندان حاکم سعودی منتشر شده است.

این آگهی در جستجوی یک دستیار شخصی برای یکی از شاهزادگان زن سعودی مقیم واشنگتن است.

در این آگهی آمده است: این شاهزاده به دنبال دستیاری است که از دنیای مد و لباس به خوبی آگاهی داشته باشد و از بهترین رستوران های واشنگتن سر در بیاورد. این دستیار باید به شاهزاده سعودی در تنظیم برنامه کاری و سفرهایش و نیز خرید از بازار کمک کند و براساس میزان مهارت، بین 112 تا 140 هزار دلار در سال حقوق خواهد گرفت.

در این آگهی خاطرنشان شده است: این دستیار باید انجام چند کار همزمان را خوب بلد باشد و بتواند به کشورهای متعدد سفر و عربی را بنویسد و صحبت کند.

مجله نیوزویک آمریکا نوشت: دستمزد پیشنهادی 140 هزار دلاری سه برابر متوسط دستمزد در آمریکا در سال 2014 میلادی است زیرا براساس آمار اداره تامین اجتماعی آمریکا، متوسط دستمزد در این سال 44 هزار و 569 دلار بوده است.
نیک صالحی


مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد