ریو 2016

مازندلیگ: آزادکار وزن 74 کیلوگرم ایران گفت: خدا کمک کرد و توانستم با کسب مدال طلا مردم را خوشحال کنم.
حسن یزدانی: لطف خدا شامل حالم شد

به گزارش مازندلیگ، حسن یزدانی پس از کسب مدال طلای المپیک گفت: در المپیک همه حریفان با آمادگی بالا شرکت می‌کنند. من هم در کشتی اول حریف خود را با نتیجه عالی شکست دادم. کشتی‌گیر ترک هم کشتی‌گیر خوبی بود که او را نیز خدا را شکر به خوبی شکست دادم. البته در آخرای آن کشتی کمی کم آوردم.


دارنده طلای المپیک افزود: در کشتی مقابل حریف قزاق نیز او موفق شده بود حریفان خوبی را از پیش رو بردارد اما من هم خوشبختانه او را شکست دادم.


 وی  افزود: در نهایت لطف خدا شامل من شد تا فینالیست شوم و خوشحالم که مدال طلای المپیک را به دست آوردم. حریف روس، کشتی‎گیر کاربلد و بزرگی بود. البته او  تمارض زیادی می‎کرد و داوری هم دچار نقایصی بود. روس‎ها کم‌نفس هستند و می‎دانستم که باید چگونه با وی مبارزه کنم.


قهرمان المپیک گفت: دکتر اعلام کرده بود که وی نمی‎تواند رقابت کند ولی چون داوری‎ها با روسیه بود، از این حریف حمایت کردند و او در رقابت باقی ماند. خدا را شکر که توانستم طلایی شوم و دل مردم ایران را شاد کنم.


وی درخصوص حذف جردن باروس آمریکایی، گفت: او کشتی‎گیر خوبی است اما به حریف روس باخت و در نهایت نتوانستم با وی مبارزه کنم. دو سال است درحال تلاشم و امروز نتیجه این تلاش‎ها را گرفتم. مدالم را از همین‌جا به مردم ایران تقدیم می‎کنم.مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد