مازندلیگ - مدافع فرانسوی سابق باشگاه بایرن مونیخ خاطرات جالبی از وحید هاشمیان و علی کریمی دو عضو سابق باواریایی‌ها دارد.

 

به گزارش مازندلیگ، ویلی سانیول در گفت‌وگو با برنامه فوتبال 120 درباره این دو بازیکن ایرانی و همبازیان سابق خود گفت: علی و وحید دو شخصیت متفاوت بودند، هاشمیان مهاجم بود و تمرکزش روی گل‌های خود بود، او همیشه در زمین می‌جنگید.

 

او با تمجید از مهاجم ایرانی اظهار داشت: عاشق ذهنیت هاشمیان بودم چون بازیکن پرتلاشی بود، آدم درجه یک و کم حرفی بود شاید کمی خجالتی بود نمی‌دانم اما آدم خیلی خوش برخوردی بود. وحید از آن آدم‌هاست که نمی‌توانید از این بازیکن بدتان بیاید یا دوستش نداشته باشید. به او علاقه‌مند می‌شوید زیرا خیلی خوش برخورد است. بازی در کنار او باعث خوشحالی من بود. متاسفانه آن دوران شاید آنطور که می‌خواست در میدان حضور نداشت اما همانطور که گفتم عالی بود و به عنوان بازیکن تدافعی خوش‌تان می‌آید که یک مهاجم بیاید و با شما دفاع کند، برود تکل بزند و از این بازیکن خوش‌تان خواهد آمد. من هم خوشحال بودم که در زمین کنارش بازی کردم و در رختکن کنارش زندگی کردم.

 

 

او درباره جادوگر فوتبال آسیا اظهار داشت: کریمی آدم متفاوتی بود و از آن آدم‌هاست که بااستعداد به دنیا می‌آیند. او از نظر تکنیکی بازیکن محشری بود، اما یک نکته داشت که در اروپا فهماندن آن سخت است. علی می‌خواست همیشه دربیل بزند، گاهی با او شوخی می‌کردیم و می‌گفتیم صبح‌ها که از خواب بلند می‌شوی می‌خواهی همسر و بچه‌هایت را هم دریبل بزنی!

 

سانیول در ادامه افزود: انگار هدف کریمی از زندگی کردن دریبل زدن بود اما خیلی بااستعداد و خوش برخورد بود. در بایرن معمولا سمت راست خط میانی بازی می‌کرد و درست کنار خودم بود و در زمین به‌هم نزدیک بودیم. از نظر تکنیکی معرکه بود برای همین گاهی اوقات می‌بینید فوتبالی که ما در اروپا بازی می‌کنیم، با فوتبالی که در آسیا، آمریکا و آفریقا بازی می‌شود فرق دارد و سخت است همه این‌ها را باهم مخلوط کنید.

 مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد