سرهنگ مهدی اسدی در تشریح این خبر گفت: چندی قبل تعدادی از کسبه بازار مولوی با مراجعه به کلانتری عنوان کردند مغازه‌هایشان به شیوه حفر تونل و سوراخ کردن دیوارها هدف سرقت قرار گرفته است.

وی افزود: مأموران با حضور در محل سرقت‌ها متوجه شدند مغازه‌هایی که هدف سرقت قرار گرفته، مغازه‌های مس فروشی و مس سازی است که ارزش مالی این سرقت‌ها میلیاردی گزارش شده است.

این مقام پلیسی ادامه داد: مأموران که احتمال می‌دادند که نگهبانان یا باربرهای این منطقه در این سرقت‌ها نقش داشته اند مشخصات این افراد را مورد بررسی قرار دادند که پی بردند یکی از باربرها در این منطقه ۵ سال قبل به همین شیوه «حفر و تخریب دیوار» در اهواز دست به سرقت زده است.

رئیس کلانتری ۱۱۶ مولوی اظهار داشت: مأموران با هماهنگی مقام قضائی به سراغ تنها مظنون این پرونده سرقت رفته و جوان ۳۳ ساله را که معروف به طوفان است را دستگیر کردند که متهم ابتدا خود را بیگناه می‌دانست اما وقتی فیلم دوربین مداربسته پیش روی این سارق سابقه دار قرار گرفت به ناچار لب به سخن باز کرد.

سرهنگ اسدی گفت: در فیلم‌های دوربین مداربسته ۲ جوان که صورت شأن را پوشانده بودند همراه طوفان دست به سرقت از مغازه‌ها زدند که همین فیلم کافی بود تا طوفان آنها را لو دهد و مأموران در عملیات دیگری ۲ سارق ۲۵ و ۳۰ ساله را دستگیر کردند.

وی در پایان ادامه داد: متهمان به سرقت یک میلیارد و ۵۰۰ هزار تومانی از مغازه‌های مس فروشی در بازار تهران اعتراف کردند و در ادامه با دستور مقام قضائی متهمان در اختیار مأموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفتند.

مهرمطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد