مازندلیگ - هافبک تیم فوتبال ذوب آهن گفت: این روزهای دور از فوتبال خیلی سخت می گذرد و من فهمیدم که بدون فوتبال نمی توانم زندگی کنم.


به گزارش مازندلیگ، حمید بوحمدان در گفتگو با سایت باشگاه ذوب آهن با بیان اینکه مخالف اتمام رقابتهای لیگ برتر است، اظهار کرد: در شرایط سختی به سر می بریم. ما مستثنی از دنیا نیستیم  و همه دنیا درگیر این بیماری هستند. منتظر این هستیم تا شرایط بهبود یابد تا بتوانیم به رقابتهای لیگ برتر و فوتبال بازگردیم. تیم ها هزینه های زیادی را انجام داده اند و درست نیست لیگ نیمه کاره رها شود.

وی با بیان اینکه شرایط جسمی و روحی خود را در بالاترین حد ممکن نگه داشته است، اظهار کرد: با توجه به برنامه ای که کادر فنی تیم ارائه کرده بودند طی این مدت روزانه یک یا دو جلسه تمرین را برای آمادگی جسمانی خود انجام می‌دادم و با بودن در کنار خانواده و فیلم دیدن آمادگی ذهنی و روحی خود را نیز بالا نگه داشتم.

بوحمدان گفت: سخت است بعد از 2 ماه تمرین انفرادی تمرینات شروع شود، اما اگر همه ورزشکاران و فوتبالیست‌ها توانسته باشند زمان های خود را مدیریت کنند با کمترین آسیب روبرو خواهیم بود. البته 3 تا 4 هفته زمان لازم است که بتوانیم به شرایط معمول بازگردیم.

هافبک جنوبی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه طی این مدت ارتباط خود را به واسطه فضای مجازی با کادر فنی و باشگاه حفظ کرده خاطر نشان کرد: همه دلتنگ فوتبال هستیم و بدون تردید با بازگشت به رقابتها با قدرت و انگیزه بیشتری به مسابقات باز خواهیم گشت.مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد