مازندلیگ - حجت حق‌وردی، مدافع تیم فوتبال پیکان تأکید کرد اگر بازی‌های لیگ برتر نیمه‌کاره بماند، تعیین تیم‌های سقوط‌کننده منصفانه نیست.
 

به گزارش مازندلیگ و به نقل از تسنیم، حجت حق‌وردی درباره وضعیت مبهم مسابقات لیگ برتر گفت: این شرایط واقعاً آزاردهنده است و فکر می‌کنم در این مقطع اگر سازمان لیگ هر تصمیمی بگیرد، قطعاً از بلاتکلیفی بهتر است. اینکه زمان را از دست می‌دهیم اصلاً خوب نیست و حتی این شرایط ممکن است لیگ فصل آینده را هم به چالش بکشد. امیدوارم فدراسیون هر چه زودتر تصمیم نهایی را در مورد بازی‌های این فصل بگیرد.

وی در پاسخ به این پرسش که «اگر لیگ نیمه‌کاره بماند آیا سازمان لیگ باید تیم‌ قهرمان و سقوط‌کننده‌ها را مشخص کند؟»، تصریح کرد: شرایط در بالا و پایین جدول متفاوت است. در بالای جدول پرسپولیس حاشیه امنیت خوبی برای قهرمانی دارد و بعید است تیمی آنها را برای قهرمان شدن تهدید کند، ولی در پایین جدول پنج تیم جزو گزینه‌های سقوط هستند و هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست. برخی تیم‌ها قبل از تعطیلی بازی‌ها اُفت کردند و برخی هم اوج گرفتند، واقعاً شرایط در پایین جدول پیچیده است.

حق‌وردی در خاتمه خاطر نشان کرد: من حتی اگر پیکان در بالای جدول هم قرار داشت، نظرم روی تعطیلی لیگ بود، چون ادامه لیگ نیاز به زمان زیادی دارد. این در حالی است که بازیکنان هم نزدیک به 70 روز است که تمرین نکرده‌اند و از آمادگی کافی دور هستند. اگر لیگ نیمه‌کاره بماند، تعیین سقوط‌کننده‌ها منصفانه نیست و امیدوارم چنین تصمیمی گرفته نشود.مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد