مازندلیگمسابقات لیگ فوتبال کره‌جنوبی که به دلیل شیوع ویروس کرونا با توقف دو ماهه همراه شده بود از فردا (19 اردیبهشت ماه) آغاز خواهد شد.

 

بنا بر اعلام مسئولان برگزاری مسابقات، تیم های چونبوک موتورز و سوون بلووینگز دیدار افتتاحیه این رقابت ها پس از کاهش شیوع کرونا را در ورزشگاه بدون تماشاگر انجام می‌دهند و هنوز مشخص نشده است که چه زمانی تماشاگران اجازه حضور در ورزشگاه را خواهند داشت. 

نکته جالب این است که طبق آیین‌نامه جدید رقابت‌ها بازیکنان در طول بازی مجاز به پرت کردن آب دهان، فشردن دست‌ها و حتی صحبت کردن با یکدیگر نیستند. تمامی اعضای تیم‌ها باید از ماسک و دستکش استفاده کنند.

بر اساس این گزارش، تمامی داوران و بازیکنان تیم‌ها پیش از شروع رقابت‌ها تحت آزمایش کرونا قرار گرفتند و تنها در صورت رسیدن پاسخ منفی قادر به حضور در زمین خواهند بود. در صورت مثبت بودن آزمایش کرونا یک بازیکن سایر اعضای تیمش باید وارد قرنطینه 14 روزه شوند.

 

لیگ کره جنوبی با حضور 12 تیم برگزار می‌شود و پس از برگزاری دوره ای، نیمه بالای جدول برای قهرمانی و نیمه پایین جدول برای بقا در لیگ به نبرد بایکدیگر می‌روند. باتوجه به این که بهمن 99 تیم ها باید نمایندگان خود در لیگ قهرمانان آسیا را معرفی کنند و همچنین باتوجه به تعویق دو ماهه لیگ این فصل، مسئولان فوتبال کره جنوبی مجبورند که بازی ها را با فشردگی بیشتری برگزار کنند.

 مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد