سرمربی سابق تیم فوتبال نساجی مازندران که این تیم را به لیگ برتر آورد از هواداران به خاطر حمایتشان تشکر کرد.
در سالروز صعود قائم‌شهری‌ها به لیگ برتر/ نکونام: خوشحالم لیگ برتر نساجی را دارد

به گزارش  مازندلیگ، دو سال قبل در چنین روزی تیم فوتبال نساجی مازندران با هدایت جواد نکونام ضمن برتری پر گل برابر راه‌آهن، پس از ۲۴ سال به لیگ برتر صعود کرد تا قائم‌شهری‌ها دوباره در سطح اول فوتبال ایران صاحب نماینده شوند.

جواد نکونام در گفت‌وگویی اظهار کرد: واقعا خوشحالم که توانستیم همراه با نساجی به لیگ برتر صعود کنیم. مردم قائم‌شهر این حق را داشتند که در لیگ برتر نماینده داشته باشند. صعود به لیگ برتر برای نساجی سال‌های زیادی زمان برد و برای ما باعث خوشحالی است که این اتفاق رخ داد.

وی افزود: ما به کمک هواداران که واقعا نقش زیادی ایفا کردند و همین‌طور بازیکنان و کادر فنی و مدیریت دست به دست هم دادیم که این اتفاق رخ بدهد. از همه مجموعه تیم مخصوصا آقای علی امیری تشکر می‌کنم که زحمت کشیدند تا تیم به لیگ برتر صعود کرد. خوشحالم که لیگ برتر نساجی را دارد و وقتی AFC به مناسبت صعود نساجی پیام تبریک می‌دهد، برای من بسیار ارزشمند است.

سرمربی سابق نساجی مازندران تصریح کرد: هواداران نساجی واقعا نمونه هستند. آنها فقط به فکر موفقیت تیمشان هستند و همیشه بهترین تشویق را برای تیم انجام می‌دهند.
نظر تایید شده:3

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


2 3 سه شنبه 09 ارديبهشت 1399-23:17

از اسم شهرتون خجالت بکشید که مزین شده نام امام زمان هستش ولی با کثافت کاری و تبانی ابروی یه استان رو بردید پاسخ

مازندرانیهای عاشق نساجی 4 2 چهارشنبه 10 ارديبهشت 1399-08:23

چه روز قشنگی بود بارون آفتاب رنگین کمون همه باهم دوسداشتن کنار ما نساجی چیها باشن خدا هم انگار فهمیده بود امروز ورزشگاه تختی تهران قراره جشن 25 هزارنفری برگزار بشه همه مازندران و ایران که قلب نساجی تو سینه داشتن اومده بودن تا شاهدصعود یکی از محبوب ترین تیم های ایران باشن جای شما بابلی ها خالی بود

فرزاد 3 2 سه شنبه 09 ارديبهشت 1399-23:19

خونه به خونه اکه لیگ برتری نشد بخاطر چاقو کشی لیدرهاش و حواشی تمام نشدنی حسن زاده بود.شما بابلی ها خودتون بالای جدول بودید و اختیارتون دست خودتون بود واسه صعود ولی کم اوردید دارید قائمشهری هارو متهم ب تبانی می کنید پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد