باشگاه رایکا بابل از هم اکنون برای فصل آینده برنامه‌ریزی مفصلی انجام داده و روزهای خوب فوتبال بابل در راه است.
بلند پروازی‌ بابلی‌ها با رحمان رضایی/روزهای خوب فوتبال بابل در راه است
علی گرجی پور؛ پس از حل و فصل شدن مشکلات مالکان باشگاه رایکا بابل و قرار گرفتن آنها در کنار تیم، از بابل خبر می‌رسد که مدیران جوان و جویای نام این باشگاه خصوصی برای فصل آینده برنامه‌های گسترده‌ای دارند و در اولین گام، قصد تمدید قرارداد رحمان رضایی را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

رحمان رضایی که سابقه 7 سال حضور درخشان در بالاترین سطح فوتبال جهان را در سری آی ایتالیا در کارنامه دارد، پس از حضور موفق در باشگاه‌های تراکتور و برق، اکنون با رایکا نیز نتایج بسیار قابل قبولی گرفته است.

رضایی از دو دیداری که روی نیمکت رایکا نشسته است، شش امتیاز کسب کرده و در این تعداد بازی نیز موفق به زدن 6 گل به حریفان شده است؛ چیزی که رایکا از اول فصل تا دوران قبل از حضور رضایی در این تیم از آن رنج می‌برد.مطالب مرتبطنظر تایید شده:2

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


عارف 2 0 يکشنبه 07 ارديبهشت 1399-06:17

انشالا...به امید خدا همه چی دست یافتنیه...لیگ برتری شدن حق مردم بابله...آرات و علیرضا فیروزجای ما که دنیارو ترکوندن.تیم فوتبال ما هم ایشالا لیگ برتری میشه و ایرانو میترکونه... پاسخ

0 1 سه شنبه 09 ارديبهشت 1399-20:07

حقارت از این بدتر!!!همون رحمان رضایی که هزارتا تهمت بهش زدین فحاشی کردین حبسش کردین با التماس آوردین تا دسته سومی نشین....درپد بر شرف وغیرت رحمان رضایی...تا شماها بفهمین فوتبال چیه خدا میدونه باید چندتا مالک راهی ز..ن..د..ا..ن ...کنید.

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد