مازندلیگ/مصطفی توحیدیان: آرمان طاهر دوست قهرمان مسابقات رالی قهرمانی کشور در ساری در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار مازندلیگ از تعداد قهرمانی خود گفت و گفت: تعداد قهرمانی هایی که بدست آوردم آمارش از دستم در رفته است ولی حدود 40 و اندی قهرمانی  که شامل  23 قهرمانی والباقی نایب قهرمانی و3قهرمانی بین المللی در مسابقات آفرود داشتم.
آرمان طاهردوست: آمار قهرمانی هایم از دستم در رفته/ مسابقات ساری در سطح خاورمیانه برگزار شد

<div >

طاهر دوست با اشاره به سطح مسابقات و نحوه برگزاری آن افزود:مسابقات،مسابقات جنگلی بود که در سطح بسیار بالایی برگزار شد که در سطح خاورمیانه بود و با امکانات ما دیگر بهتر از این نمیشد برگزار کرد

وی با اشاره به طبیعت مازندران چه جنگل و چه ساحل برای برگزاری مسابقات خاطر نشان کرد:فکر میکنم اگر مساله ایمنی در برگزاری مسابقات رعایت شود بهترین مکان برای برگزاری مسابقات رالی همین استان مازندران است.طبیعت استان مازندران در خاورمیانه حرف اول و آخر را میزند.

وی در مورد مسابقات بعدی که آبان ماه  در خراسان رضوی برگزار خواهد شد و سطح آمادگی خود افزود:برای مسابقات آمادگی کامل را داریم و اگر فردا هم مسابقه بگذارند ما آماده رقابت با رقبای خود هستیم.

به گزارش مازندلیگ ؛فصل بعدی رقابت های رالی قهرمانی کشور آبان ماه سال جاری در خراسان رضوی و در شهر مشهد مقدس با حضور رالی سواران برگزار خواهد شد
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد