نقی کلانتری که از روز اول عید در بیمارستان امام خمینی (ره) ساری بستری بوده است، به دلیل تنگی نفس همچنان در بیمارستان حضور دارد.
دردسرهای کرونا برای رئیس پیشین هیئت کشتی مازندران
به گزارش مازندلیگ، نقی کلانتری، رئیس پیشین هیئت کشتی مازندران یکی از افرادی است که به ویروس کرونا مبتلا شده و وخامت حالش باعث شد که در بیمارستان بستری شود.

با وجود گذشت 18 روز از زمان بستری شدن رئیس پیشین هیئت کشتی مازندران در بیمارستان، او هنوز ترخیص نشده است.

کلانتری در این باره گفت: روز اول عید بود که من در بیمارستان امام خمینی (ره) بستری شدم. مشکل اصلی‌ام تنگی نفس بود. امروز دستگاه را برداشته‌اند تا ببینیم می‌توانم بدون دستگاه درست نفس بکشم یا خیر.

وی که به سختی صحبت می‌کرد در مورد چگونگی ابتلایش به ویروس کرونا تصریح کرد: نمی‌دانم از کجا و چه کسی کرونا گرفته‌ام، اما چون از دوران جنگ تحمیلی شیمیایی هستم، این مشکل تنفسی بعد از ابتلا به کرونا در من استمرار پیدا کرد. البته با پزشک که صحبت می‌کردم گفت احتمالاً تا آخر هفته از بیمارستان مرخص خواهم شد.

کلانتری که چند روز پیش از ابتلا به کرونا، در انتخابات هیئت کشتی مازندران ثبت‌نام کرده بود، در پایان گفت: سلام مرا به خانواده محترم ورزش و خصوصاً اهالی کشتی برسانید. از طرف من از مردم بزرگوار بخواهید که برای سلامتی همه مریض‌ها و من دعا کنند. امیدوارم همه مراقب سلامتی‌شان باشند و از خانه بیرون نیایند تا این دوره به پایان برسدمطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد