تیم فوتبال نساجی مازندران در سال ۹۸ با مشکلات زیادی دست‌وپنجه نرم کرد و حواشی هم داشت.
نگاهی به نساجی مازندران در سال ۹۸؛ سال تحول در بخش مدیریتی و کادرفنی
به گزارش مازندلیگ، تیم فوتبال نساجی مازندران در سال ۹۸ فرازونشیب زیادی داشت و با مشکلات زیادی خصوصا در بحث مدیریت دست‌وپنجه نرم کرد.
*وضعیت نتیجه‌گیری نساجی در سال ۹۸
نساجی با شروع سال جدید امیدواری زیادی داشت تا خود را در جدول بالاتر بکشاند. با این حال، لیگ هجدهم برای نساجی با هدایت مجید جلالی با رتبه یازدهم جدول به پایان رسید.
نساجی برای شروع فصل نوزدهم با رضا مهاجری قرارداد بست. این تیم تا پایان هفته بیست‌ویکم لیگ برتر نوزدهم که در سال ۹۸ برگزار شد، در رتبه دهم جدول قرار گرفت و با محمود فکری که به تازگی سرمربی نساجی شده امیدواری زیادی برای ادامه فصل در سال ۹۹ دارد.
*حواشی سال
مهم‌ترین حاشیه نساجی در سال ۹۸ به بخش مدیریتی این باشگاه برمی‌گردد. جایی که پس از پایان لیگ هجدهم مالکان باشگاه نساجی تصمیم گرفتند این باشگاه را به فروش برسانند و این کار هم انجام شد. با این حال، خیلی طولی نکشید که هر ۲ مالک قبلی نساجی تصمیم گرفتند دوباره برگردند و به کارشان ادامه دهند. همین تغییرات مدیریتی در راس باشگاه چند هفته‌ای به طول انجامید و باعث شد حتی صدای بازیکنان هم از حواشی به وجود آمده و وعده‌های متعدد آن‌ها دربیاید.
*ستاره سال
در سالی که گذشت، علی‌اصغر (نوید) عاشوری هافبک همدانی و بازیساز نساجی عملکرد خوبی داشت و مورد وثوق و اعتماد هواداران و کادرفنی بود. از این رو، می‌توان به این بازیکن، لقب ستاره سال نساجی را داد. 


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد