مذاکره مالکان رایکا با رحمان رضایی برای فصل آینده

پس از فعل و انفعالات فراوان، تیمی که به استان خراسان شمالی منتقل شده بود، به بابل برگشت و با موافقت استاندار مازندران، امتیاز باشگاه خونه به خونه به باشگاه رایکا منتقل شد تا رویای ریکاها، محقق شود و آنها در سطح دوم فوتبال کشور تیمداری کنند.
تدارک ویژه بابلی ها برای لیگ برتری شدن/ بوی صعود می آید؟!

به گزارش مازندلیگ، باشگاه رایکا که مجوز حضور در لیگ یک را 14 روز قبل از شروع فصل گرفته بود، خیلی سریع کادرفنی و بازیکنان مد نظرش را جذب کرد و آنها روانه مسابقات لیگ یک شدند. عدم شناخت کافی مهران نجفی و حسین مسگرساروی از شرایط مسابقات لیگ یک سبب شد تا آنها 10 هفته ابتدایی لیگ یک را از دست بدهند و بانتایج کابوس‌وار خود، به قعر جدول چسبیدند.

تغییر و تحولات اساسی بر روی نیمکت و مدیریت این تیم سبب شد تا آنها با آمدن هادی شکوری کمی جان بگیرند اما شکوری نیز پس از 2 برد خانگی و باخت‌های پی در پی در بازی‌های خارج از خانه، از رایکا اخراج شد تا علی نظرمحمدی جانشین وی شود. با آمدن نظرمحمدی، چارت سازمانی باشگاه رایکا شکل گرفت و او توانست نتایج خوبی را در بازی‌های خانگی و خارج از خانه با بابلی‌ها بگیرد اما وجود پاره‌ای از مشکلات مالی، سبب استعفا نظرمحمدی از رایکا شد.

 

نوبت به رحمان رضایی رسید تا کلاس ایتالیایی خود را به رخ فوتبال ایران بکشد. رضایی برای بابلی‌ها فرشته نجات بود. وی با کسب 6 امتیاز در 2 بازی و زدن 6 گل در این مقیاس بازی، به خوبی نشان داد که کارش را بلد است و می‌تواند آنها را به آرزوی دیرینه‌شان یعنی حضور در لیگ برتر برساند. خبر بسیار امیدوارکننده این روزهای رایکا می‌تواند حضور مالکین این تیم باشد. مالکینی که بنا به دلایلی از تیم دور بودند و اکنون با حضورشان، موجب انگیزه دوچندان برای مردم بابل شده‌اند.

شنیده می‌شود که مالکان باشگاه رایکا از عملکرد و نحوه مربیگری رحمان رضایی بسیار راضی هستند و قصد دارند فصل آینده نیز این سرمربی را روی نیمکت خود بنشانند. طبق مذاکرات مابین طرفین، باشگاه رایکا قصد دارد برای فصل آینده بودجه‌ای قابل توجه را تدارک ببیند و برای لیگ برتری شدن، وارد مسابقات شود.

به هر شکل فصل کابوس‌وار هواداران رایکا درحال اتمام است. آنها علاوه بر سرمربی خوب، مالکان را نیز کنار خود می‌بینند و با یارگیری بهتر در نقل و انتقالات تابستانه، می‌توانند فصل آینده در لیگ یک آقایی کنند و ادعای حضور در لیگ برتر را یدک بکشند./ایلنامطالب مرتبطنظر تایید شده:3

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


احمد 4 0 سه شنبه 12 فروردين 1399-18:44

یعنی میشه دوباره دربی مازندران رو این بار تو لیگ برتر البته با احترام و دوستی ببینیم پاسخ

عارف 1 0 چهارشنبه 13 فروردين 1399-04:37

انشالا... پاسخ

رضا 1 0 چهارشنبه 13 فروردين 1399-23:20

بله چه ایرادی داره مثل ذوب اهن و سپاهان پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد