گلر نکایی تیم ملی فوتسال بانوان؛

دروازه بان تیم ملی فوتسال بانوان گفت: امیدوارم اوضاع مردم کشورمان بهتر شود و سلامتی و شادی به میهنمان بازگردد.
لطف آبادی: دعا می‌کنم سلامتی و شادی به کشورمان بازگردد/ شاید به زودی فوتسال را کنار بگذارم

به گزارش مازندلیگ، زهرا لطف آبادی دروازه بان ملی پوش تیم هیئت فوتبال خراسان رضوی است. او یکی از استعداد‌های تیم ملی کشورمان است که به تازگی کشف شده و اولین حضور خود را سال آینده در جام ملت‌های آسیا تجربه می‌کند.

مصاحبه‌ای نوروزی با این دختر پرانرژی داشته ایم که در ذیل می‌خوانید:

زمان تحویل سال دوست دارید در کنار چه کسانی باشید؟

در کنار خانواده ام، چون در این چند سال در هیچ مناسبتی کنارشان نبودم و نیاز دارم که در لحظه‌های زندگی ام در کنارشان باشم.

از نظر شما قشنگ‌ترین رسم نوروز چیست؟

برای من قشنگ‌ترین رسم نوروز کنار هم بودن خانواده‌ها و دور هم جمع شدن و لحظه شماری براین آمدن سال جدید است.

چه حسی نسبت به سال موش دارید؟

در این شرایط دعا می‌کنم که مردم سرزمینم همیشه سلامت و شاد باشند.

چه نمره‌ای در سال ۹۸ به خودتان می‌دهید؟

اگر از ۲۰ بخواهم به خودم نمره‌ای بدهم شاید ۱۸ را انتخاب کنم، چون انتظارم از خودم بالاست و خیلی راحت به خودم نمره نمی‌دهم، اما شکر خدا این فصل از زندگی ام را به خوبی پشت سر گذاشتم.

بهترین اتفاقی که برای شما در سال ۹۸ رخ داده است، چه بوده؟

دوستان جدیدی که در مشهد پیدا کردم، بچه‌های همدم، بچه‌هایی که دلشان آن قدر پاک و صاف است که وقتی با آن‌ها آشنا شدم فقط میتوانستم بغلشان کنم. زمان‌هایی که با آن‌ها هستم حس می‌کنم خدا بسیار دوستم دارد و من حضورش را بیشتر احساس می‌کنم.

بزرگترین هدف شما در سال ۹۹ چیست؟

لژیونر شدن در تیم‌های اروپایی، بزرگترین هدف من برای سال جدید است.

در ایام تعطیلات نوروز مطالعه هم می‌کنید؟

من عاشق مطالعه هستم و هر روز حتی شده برای ۱۰ دقیقه هم مطالعه می‌کنم، چون به روند تمرینی من برای تمرکز کمک زیادی می‌کند. به خصوص در این ایام که تعطیلات زیادی داریم بیشتر مطالعه می‌کنم.

یک دروغ سیزده بگویید؟

شاید به زودی فوتسال را کنار بگذارم.

پیام نوروزی شما برای مردم عزیز ایران چیست؟

زندگی پستی بلندی‌های زیادی دارد درست مثل بازی‌های حساسی که در فوتسال داریم گاهی یک گل جلو هستی و آنقدر خوشحالی که فکر می‌کنی خوشبخت‌ترین آدم دنیایی و گاهی هم یک گل عقبی و همه تلاشت را می‌کنی که گل بزنی و گل نخوری تا تیمت برنده شود. امیدوارم مردم کشورم در هر شرایطی که بودن بتوانند بجنگند و مقابله کنند. با هر شرایطی که سر راهشان هست تا در پایان سال برنده زندگی شان باشند.

یک تعریف از فصل بهار بگویید؟

به نظرم بهار بهترین فصلی بود که می‌توانست برای ما ایرانی‌ها شروع زندگی و شروع فصل جدید زندگی هایمان باشد، چون این فصل آن قدر لذت بخش است، همراه با روز هایش، باد بهاری، آفتاب ملایم، عطر گل‌ها که می‌تواند به انسان انگیزه زندگی جدیدی بدهد.

مهم‌ترین اتفاق ورزشی سالی که گذشت از نظر شما چه بود؟

در اردیبهشت ماه سال ۹۸ همراه با تیم ملی در تورنمنت روسیه شرکت کردم و توانستم عنوان بهترین گلر این تورنمنت را کسب کنم در صورتی که بهترین گلر جهان هم آنجا حضور داشت.

اگر با کسی قهر باشید عید نوروز را به او تبریک می‌گویید؟

من فکر نمی‌کنم در دنیا با کسی قهر باشم، اما خیلی هم با آدم‌های اطرافم ارتباط ندارم. همیشه یک پیام کلی برای همه می‌گذارم.

نظرتان راجع به رشته‌های ورزشی دیگر چیست؟

هر رشته‌ای برای علاقه‌مند هایش لذت بخش است، اما من به شخصه والیبال را دوست دارم و در وقت‌های آزادم بازی می‌کنم و همین طور ورزش‌های آبی را در روز‌هایی که باید ریکاوری بشوم به شنا می‌روم.
نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد