با وجودی که اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران ۴ اردیبهشت را برای برگزاری انتخابات هیئت کشتی این استان پیشنهاد داده، اما بعید است تشکیل مجمع در این تاریخ امکان‌پذیر باشد.
ثبت‌نام ۱۱ نفر برای ریاست هیئت کشتی مازندران/ موانع موجود برای برگزاری انتخابات در روز ۴ اردیبهشت
به گزارش مازندلیگ، روز 19 اسفند ماه دوره چهار ساله ریاست اصغر ثمربخش در هیئت کشتی مازندران به اتمام رسید و این در حالی بود که در همان روزها ثبت‌نام از کاندیداهای شرکت در انتخابات بعدی هیئت استان انجام شد و تا پایان روز 26 اسفند ماه، 11 نفر ثبت‌نام کردند.

مجتبی ابراهیمی، محسن بابایی، حبیب‌الله جعفری، عمران زارعی، نقی کلانتری، مرتضی قربانی، بهنام طیبی، سیدجواد هاشمیان، عسکری محمدیان، حمید محمدنژاد و فرامرز نقیبی نفراتی بودند که برای شرکت در انتخابات پیش روی کشتی مازندران اعلام آمادگی کردند.

اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران روز 4 اردیبهشت را به‌عنوان زمان برگزاری انتخابات اعلام کرده است، اما قطعاً تا جواب استعلام و تأیید صلاحیت این افراد نیاید، عملاً امکان برگزاری انتخابات وجود ندارد. ضمن اینکه با توجه به وضعیت کشور در پی شیوع بیماری کرونا، باید دید کارها به چه شکل پیش خواهد رفت.

فدراسیون کشتی و اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران بعد از تأیید افراد واجد شرایط برای حضور در انتخابات، باید روی تاریخی به توافق برسند تا انتخابات به انجام رسد.

پیش از این در روز 26 اسفند ماه با پیشنهاد مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران و موافقت فدراسیون کشتی، عادل عالیشان به‌عنوان سرپرست هیئت تا زمان تشکیل مجمع انتخاباتی، معرفی شده بود.
نظر تایید شده:2

نظر تایید نشده:1

نظر در صف:0


1 0 دوشنبه 11 فروردين 1399-17:12

فرامرز نقیبی چطور میخواد در انتخابات شرکت کنه که سواد خواندن ونوشتن ندارد اگر همون باشه که مربی جویبار است پاسخ

دوشنبه 11 فروردين 1399-18:09

مربی جویباری حسین نقیبی هس این که اومد کاندیدا شد همون فرامرز عضو شورا شهره

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد