مازندلیگ- نامشخص بودن زمان عبور از بحران کرونا باعث شده زمزمه‌های زیادی در مورد احتمال تعطیلی مسابقات لیگ در ایران و دیگر کشورهای جهان به گوش برسد. طبیعتا همه جا هم بحث بر سر این است که اگر لیگ تعطیل شد، تکلیف تیم قهرمان چه خواهد شد. در ایران پرسپولیس در فاصله ۹ هفته تا پایان فصل با ۱۰ امتیاز اختلاف صدرنشین است و هواداران این تیم خواهان اهدای جام به سرخپوشان هستند، هرچند این مساله مخالفانی هم دارد.

با این همه اما شاید جالب‌ترین دیدگاه را در این زمینه مدیران تراکتورسازی تبریز داشته‌اند. سهرابی، مدیرعامل تراکتور رسما اعلام کرده باشگاه متبوعش خواهان تعطیلی مسابقات، بدون تعیین تیم قهرمان است. به این ترتیب لیگ نوزدهم برای همیشه در تاریخ «بلاتکلیف» باقی خواهد ماند. سهرابی گفته ۹ هفته به پایان مسابقات باقی است و شاید هر اتفاقی در این زمان رخ بدهد، بنابراین نباید پرسپولیس را به عنوان قهرمان معرفی کنند. این وسط فقط روشن نیست اگر خود تراکتور هم با ۱۰ امتیاز اختلاف صدرنشین بود، دوستان همین نظر را داشتند یا نه!

موضوع اما زمانی جالب‌تر می‌شود که مدیرعامل تراکتور بر خلاف قهرمان لیگ، تکلیف سهیه‌های آسیایی فصل بعد را روشن می‌کند و می‌گوید: «چهار تیمی که الان بالای جدول هستند، سهمیه بگیرند.» یعنی اینجا که تیم تبریزی فعلا روی پله سوم ایستاده و ذینفع است، دیگر مهم نیست که ۹ هفته باقی مانده و شاید شهرخودرو یا فولاد با جبران اختلاف یکی، دو امتیازی‌شان به جمع چهار تیم بالای جدول برسند. آقا شما را به خدا اینقدر «منصفانه» پیشنهاد ندهید؛ ما راضی نیستیم ضرر کنید!مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد