مربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: بچه‌ها تا یکی، دو روز پیش تعطیل بودند، اما تمرینات خود را بدون توجه به ویروس کرونا در تهران آغاز کردیم.
دین‌محمدی: بدون توجه به کرونا تمرینات‌مان را در تهران آغاز کردیم
به گزارش مازندلیگ، سیروس دین محمدی در خصوص شرایط تیم فوتبال نساجی مازندران اظهار داشت: تیم ما شرایط خوبی داشت. قبل از تعطیلات، یک نتیجه خوب گرفتیم اما تعطیلی مسابقات باعث شد نتوانیم آن روند را ادامه دهیم. بچه‌ها تا یکی، دو روز پیش تعطیل بودند، اما تمرینات خود را بدون توجه به کرونا در تهران آغاز کردیم.

وی ادامه داد: تعطیلی لیگ به ضرر تیم ما شد، انگیزه بازیکنان بعد از بازی با ماشین‌سازی بسیار بالا بود و تیم از لحاظ روحی در شرایط خوبی قرار داشت. البته ما سعی کردیم شرایط روحی و روانی بازیکنان را حفظ کرده و خود را برای شروع مسابقات آماده کنیم.

مربی تیم فوتبال نساجی مازندران تصریح کرد: فعلا ۲، ۳ روز تیم در تهران تمرین می‌کند، چون شرایط آب و هوایی مازندران خوب نیست، اما بعد از این ۲، ۳ روز تمرینات‌مان را به مازندران منتقل و در شهر خودمان تیم را آماده شروع مسابقات می‌کنیم.

دین‌محمدی درباره شایعه تعطیلی کامل لیگ هم خاطرنشان کرد: بالاخره به مرور زمان همه چیز را مشخص خواهد شد و شرایط اینگونه نخواهد ماند. ما نمی‌توانیم تمرین نکنیم که شاید لیگ به طور کامل تعطیل شود. ما تمرینات را پیگیری خواهیم کرد تا ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد./میزانمطالب مرتبطنظر تایید شده:1

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


عارف 1 0 پنجشنبه 07 فروردين 1399-18:57

این آقا چی داره میگه!! تمرین میکنیم دیگه چیه؟! تو مغزه آقای فکری و دستیاراش چی میگذره؟! اصلا شما قهرمان! آقای فکری شما قهرمان! الان تو این وضعیت که هیچی مشخص نیست و واقعا خطرناکه واقعا یه بچه هم میفهمه که نباید تمرین کنین.مثلا لیگ برتر ایران چی هست که هنوز برنامش مشخص نشده شما تمرین میکنین.متاسفم! پاسخ

پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد