مازندلیگ - فابیو کاناوارو عقیده دارد بازگشت فوتبال اروپا پیش از پایان زمان تعیین شده کار دشواری خواهد بود.


به گزارش مازندلیگ، جهان ورزش پس از شیوع همه گیری ویروس کرونا متوقف شده و لیگ‌های اروپایی مانند سری آ، لالیگا، بوندس لیگا، لیگ فرانسه و لیگ برتر جزیره همگی تعطیل شده اند. همچنین فینال لیگ قهرمانان و لیگ اروپا به تعویق افتاده و بازی های یورو 2020 نیز به سال بعد موکول شده اند.


کاناوارو، مدافع سابق تیم های باشگاهی یوونتوس و رئال مادرید و تیم ملی ایتالیا اعلام کرد در خصوص ادامه بازی‌ها در ماه می (اردیبهشت) تردید دارد.


کاناوارو در یک مصاحبه با کوپه گفت: «مشخص نیست در کمتر از یک ماه چه اتفاقی در جهان رخ خواهد داد. فکر می کنم مدت زمان زیادی طول بکشد تا ویروس کرونا در ایتالیا و اسپانیا به پایان برسد. برای فوتبال اروپا بسیار سخت خواهد بود تا فصل را به پایان ببرد.»


کاناوارو که مربیگری تیم گوانگژو اورگرنده در سوپرلیگ چین را برعهده دارد در خصوص وضعیت این کشور نیز گفت: «این ویروس در گوانگژو تحت کنترل است و زندگی دارد به روال طبیعی خود بر می‌گردد. دیگر محدودیتی وجود ندارد و تنها باید 14 روز در خانه ماند. ظرف 2 روز آینده، قرنطینه من به پایان می رسد. همه کسانی که به این کشور بر می گردند باید چنین کاری را انجام دهند. ماندن در خانه امری حیاتی است زیرا باعث می شود به ویروس این فرصت را ندهیم تا افراد بیشتری را آلوده کند. باید از چین یاد بگیریم چرا که آنها تجربیات بیشتری دارند.»مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد