مازندلیگ - سرمربی منچسترسیتی، به همراه فوق‌ستاره‌های بارسلونا و یوونتوس هر کدام مبلغ یک میلیون یورو برای مبارزه با ویروس کرونا اهدا کردند.


به گزارش مازندلیگ وبه نقل از خبرگزاری رویترز، مبلغ اهدایی لیونل مسی میان بیمارستان کلینیک در بارسلونا و یک مرکز درمانی دیگر در آرژانتین تقسیم خواهد شد. بیمارستان کلینیک در پیامی توئیتری از مسی تشکر کرد و نوشت: «لئو مسی مبلغ کمکی برای مبارزه با ویروس کرونا اهدا کرده است. لئو، از تعهد و حمایتت بسیار متشکریم.»


پپ گواردیولا، سرمربی سابق بارسلونا و کنونی سیتی نیز به کمپینی در کالج پزشکی بارسلونا کمک کرد. در بیانیه این کالج آمده است: «پپ گواردیولا مبلغ یک میلیون یورو را جهت کمک برای مبارزه با ویروس کرونا اهدا کرده است.»


بلیچر ریپورت نیز گزارش می دهد کریستیانو رونالدو و خورخه مندس، مدیر برنامه این بازیکن، مبلغ یک میلیون یورو را به سه مرکز ICU در پرتغال اهدا کرده اند. این مبلغ اهدا شده برای دو بخش ICU در بیمارستان سانتا ماریا در لیسبون و یک بخش ICU در بیمارستان سانتو آنتونیو در پورتو فرستاده شد.


رئیس بیمارستان سانتا ماریا در این باره گفت: «از سوی خورخه مندس که به همراه کریستیانو رونالدو داوطلب شد تماسی دریافت کردیم که مبلغ اهدایی برای کمک به بخش ICU بیمارستان فرستاده شده است.»


همچنین پائولو باربوسا، رئیس کادر درمانی بیمارستان پورتو از کمک رونالدو و مندس در این شرایط بحرانی تقدیر و تشکر کرد.مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد