مازندلیگ - مدیرعامل باشگاه پیکان با اشاره به شرایط بحرانی این روزهای کشور ابراز امیدواری کرد با تمهیدات مسئولان و خودمراقبتی مردم، ویروس کرونا از کشورمان ریشه کن شود.
 

به گزارش مازندلیگ و به نقل از سایت باشگاه پیکان، حمیدرضا گرشاسبی درباره بحث تعطیلی این فصل لیگ برتر گفت: مسلما جان یک انسان مهمتر از فوتبال است و متاسفانه این روزها شاهد رشد بیماری کرونا در سطح کشور و دنیا هستیم. می بینیم این ویروس با چه سرعتی تمام جهان را به خطر انداخته است. هزاران نفر دچار مصیبت شده اند و رشد این ویروس لیگ های بسیاری از کشورها را به تعطیلی کشانده است.


مدیرعامل باشگاه پیکان تصریح کرد: به نظرم در این شرایط برگزاری ادامه لیگ میسر نیست و باید تاکید کنم تصمیم گیرنده ستاد کرونا خواهد بود،از طرفی خود اهالی فوتبال و خانواده‌هایشان هم نگرانی های به حقی دارند.


گرشاسبی در ادامه گفت: به عنوان یک ایرانی از هموطنان درخواست می کنم توصیه های پزشکی را خیلی جدی بگیرند، یک غفلت جان چندین نفر را در معرض خطر قرار می دهد و تاثیرات جبران ناپذیری دارد و آثار مخرب زیادی را برای سالها به جا می‌گذارد. انشاالله که این ویروس مخرب خیلی زود از کشورمان و تمامی دنیا برچیده شود.


مدیرعامل پیکان در خصوص زمان از سرگیری تمرینات این تیم گفت: تمرینات پیکان از حدود دو هفته قبل تعطیل است. اطلاع دارم بازیکنان تیم در منزل یا محیط امن به صورت اختصاصی تمرین می کنند. تمرینات گروهی همچنان تعطیل است تا هرگاه مسوولان صلاح دیدند لیگ آغاز شود. برنامه تمرینات از جانب کادر فنی اعلام می شود. برای مجموعه باشگاه حفظ سلامت اعضای تیم در اولویت است و بخاطر احتمالات روی سلامتی آنها ریسک نکرده ایم.

 مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد