رئیس فدراسیون والیبال سرپرست جدید دبیری این فدراسیون را منصوب کرد.
میلاد تقوی سرپرست دبیری فدراسیون والیبال شد

به گزارش مازندلیگ، در حکمی از سوی محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال میلاد تقوی به عنوان سرپرست جدید دبیری فدراسیون والیبال منصوب شد. 

پیش از این علی فتاحی به عنوان سرپرست در فدراسیون والیبال فعالیت می‌کرد.

تقوی پیش از این ریاست هیات والیبال مازندران ، عضو شورای لیگ ، عضو هیات رییسه سازمان لیگ‌، سرپرستی تیم‌ملی والیبال ساحلی و مسئولیت کمیته اموراستانهای فدراسیون والیبال را برعهده داشت.

 

در متن حکم دکتر محمدرضا داورزنی برای سرپرست دبیری فدراسیون والیبال آمده است:
«با توجه به سوابق و تجارب جنابعالی، با استعانت از درگاه خداوند سبحان، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران منصوب می‌شوید.
همان طور که سال‌ها در مقام ریاست یکی از هیات‌های والیبال استان‌های کشور از نزدیک با شرایط و ظرفیت‌های این رشته ورزشی و همچنین مطالبات به حق علاقه‌مندان به ورزش، خصوصا رشته والیبال آشنا بوده‌اید، ضروری است تمامی مساعی ارزنده خویش را در تعامل با خانواده بزرگ والیبال و هماهنگی کامل با ارکان فدراسیون و نظارت بر فعالیت کمیته‌های مختلف، در جهت اداره بهینه و موثر حوزه اجرایی فدراسیون معمول فرمایید.»
 گفتنی است محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال، از تلاش‌های بی‌دریغ و صادقانه فتاحی در دوره سرپرستی دبیری، تشکر و قدردانی کرد.


مطالب مرتبطنظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد