مازندلیگ - کارن بریدی، نایب رئیس باشگاه وستهام عقیده دارد لیگ برتر این فصل جزیره به دلیل گسترش ویروس کرونا باید باطل اعلام شود.


به گزارش مازندلیگ، بریدی، که در جلسه اضطراری روز پنجشنبه مسئولان لیگ برتر انگلیس حضور خواهد داشت به نشریه سان گفت: «به تعویق افتادن یا لغو لیگ همیشه مورد یقین بوده است. نمی توان این احتمال را نادیده گرفت که لیگ برتر انگلیس، جام اتحادیه و جام حذفی لغو و این فصل باطل اعلام خواهد شد چرا که اگر بازیکنان نتوانند بازی کنند، لیگ ادامه پیدا نمی کند. مسئولان لیگ برتر امیدوارند با این وقفه سه هفته ای همه چیز از اول آغاز شود اما این یک آرزوست. اگر لیگ نتواند به پایان برسد چه اتفاقی خواهد افتاد؟»

 

وی در ادامه افزود: «بازی های لیگ برتر و جام های دیگر تحت تاثیر قرار گرفته‌اند. تنها راه معقول و ممکن این است که فصل را باطل کنیم. این موضوع یک ضربه بزرگ به لیورپول خواهد زد که پس از ۳۰ سال اولین عنوان قهرمانی لیگ را کسب می‌کند. این موضوع در هفته جاری و در جلسه اضطراری مورد بحث قرار خواهد گرفت.»

 

به نقل از سایت نشریه اکسپرس انگلیس، در همین خصوص، هواداران لیورپول به صحبت‌های بریدی واکنش نشان دادند و از وی انتقاد کردند.


*یک هوادار قرمزهای آنفیلد در شبکه اجتماعی توئیتر نوشت: «کارن بریدی نمونه بارز یک آدم دورو است.»


*یک هوادار دیگر نوشت: «تایید شد. بریدی لیورپول را دوست ندارد.»


*و یکی دیگر از هواداران لیورپول نوشت: «متعجب شدم، اگر او نایب رئیس باشگاه لیورپول بود چنین حرفی را می‌زد؟ بعید می دانم.»مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد