مازندلیگ- کریم باقری رسما به عضویت کادرفنی تیم ملی درآمده و این می‌تواند به منزله پایان کار او در پرسولیس باشد. اگرچه فعلا تصمیم بر آن شده که باقری همزمان در باشگاه و تیم ملی حضور داشته باشد، اما طبیعتا با پایان فصل و مخصوصا اگر تیم ملی به مرحله بعدی مسابقات مقدماتی جام‌جهانی صعود کند، شرایط تغییر خواهد کرد. در این صورت هیچ بعید نیست قرارداد کریم که پایان فصل به پایان می‌رسد، تمدید نشود. واقعیت آن است که بر خلاف ژستی که مدیران پرسپولیس در قبال جدایی (ولو پاره‌وقت) باقری گرفتند، این اتفاق زیاد هم برای کادر مدیریتی و مخصوصا کادرفنی ناگوار نبوده است.

نکته اینجاست که از زمان تغییر سرمربی، ظاهرا نقش کریم هم در تمرینات و حتی مسابقات کمرنگ‌تر شده. تنها کافی است گزارش تصویری‌های مندرج روی سایت رسمی باشگاه پرسپولیس را مرور و آنها را با نیم‌فصل اول یا فصل قبل مقایسه کنید. در این صورت روشن خواهد شد باقری قبلا چقدر در تمرینات فعال‌تر بود. او در طول برگزاری مسابقات هم بیشتر لب خط می‌آمد، اما حالا اغلب این کارها را مطهری انجام می‌دهد و چه بسا حضور سرپرست تیم یعنی افشین پیروانی در کنار زمین، جدی‌تر از باقری بوده است.

در مجوع این احساس وجود دارد که پیشنهاد تیم ملی درست به موقع برای کریم باقری رسیده؛ در شرایطی که هیچ‌یک از طرفین اشتیاق سابق را برای همکاری نداشتند. مسلما گذر زمان در این مورد خیلی از مسایل را روشن خواهد کرد، اما اگر آخر فصل باقری به طور کامل از پرسپولیس برود، خلأ او یک کمبود جدی برای سرخ‌ها خواهد بود.مطالب مرتبط


  • برچسب ها:

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0


پربازدیدهای زنگ تفریح
پربازدیدهای ورزش ایران و جهان
کلیه حقوق سایت متعلق به پایگاه خبری تحلیلی ورزش مازندران، مازندلیگ می باشد